“Odlična atmosfera, sjajna grana”
Komentar o hotelu MYDAN

MYDAN
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 28. april 2017.

Odličan ručak, preporuka: ćuretina.
Dobre porcije, niska cijena i sve to u ugodnom i prirodnom ambijentu, sa ljubaznim osobljem.

Hvala korisniku kevcic
Napišite komentar

Komentar je napisan: 10. januar 2017.

Više kafić nego restoran ali ga zbog lepog ambijenta i lepe bašte stavljam na moju listu. Hrana solidna i obilna prilagođena onima koji i nisu baš za tradicionalna srpska jela. Mlađim gostima iz inostranstva bi se sigurno više svidelo nego u nekim etno restoranima širom grada. Mana je toalet koji je smešten van objekta samog restorana što je zimi malo problematično. Još jedna mana je parking. I pored isprepletenih uličica teško se može naći,pogotovo u večernjim satima.

1  Hvala korisniku zokizebra
Komentar je napisan: 11. decembar 2016.

Dosta solidan cafe-restoran. Ambijent je prijatan za razgovor i uživanje u svako doba dana. Leti je u bašti prijatna hladovina. Osoblje je uvek jako ljubazno i efikasno. Razne vrste kafa i frapea su na dosta dobrom nivou, kao i sva italijanska hrana. Higijena je na zadovoljavajućem nivou. Mana: toalet (koji je uredan) je fizički van glavnog dela objekta.

Hvala korisniku DevetiPutnik
Komentar je napisan: 10. novembar 2016.

Zasluzeno najbolji restoran sa dugogodisnjom tradicijom , odlicne hrane i velikih porcija po pristupacnim cenama , prilikom svakog dolaska ukusi su isti po cemu je ovaj restoran i poznat. SVE POHVALE

Hvala korisniku Mirjana T
Komentar je napisan: 27. april 2016.

U poseti ovom restoranu bio sam sa kolegama i gostom iz Slovenije. Planirali smo poslovnu večeru u očekivanju da prijatno provedemo veče. Tako je i bilo, uz primedbe na ne baš bogat meni i doskočice konobara. Imam nameru da opet posetim ovaj ugledni restoran da bih popravio utisak..

Hvala korisniku Milorad Mića J

Putnici koji su gledali informacije o mestu MYDAN gledali su i

Strmosten, Centralna Srbija

MYDAN – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!