“Otkriće”

Homa Restaurant
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 12. januar 2018.

Za mene pravo otkriće. Mesto gde ti se aktiviraju sva čula i odakle odlaziš zadovoljan i srećan. Komplimenti kuvarima i savršenom osoblju!

Hvala korisniku Marija289

Komentar je napisan: 28. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Ako ste ljubitelj raznovrsnih ukusa i dobrih vina Homa je zaista mesto za Vas.
Volim da dodjem u Homu jer sam uvek zeljan njihovih raznovrsnih ukusa. Velika pohvala konobarima i barmenima koji znaju kako da prave dobre koktele.
Homa hvala na vasem trudu.

Hvala korisniku rankomiletin
Komentar je napisan: 20. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent sa umereno tihom muzikom i nesvakidašnjom hranom. Prijatno osoblje, opušteno. Jednostavno, lepo

Hvala korisniku Bozule
Komentar je napisan: 26. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Retko gde u Beogradu mozete jesti jaretinu,i iz tog razloga sam upravo to jelo narucila. Jaretina kuvana u mleku,topi se u ustima,mekana,bez trunke masnoce . Ne oseca se onaj specifican miris jareta (verovatno jer je u mleku kuvana). Porcija nije mala,uz hlebice koje dobijete pre jela i uz neku salatu ,taman da se najedete( gurman sam). Uzeli smo jos i svinjski vrat koji je takodje bio odlican. Porcija- ogromna. Za dezert je moralo da ostane mesta,uzeli smo cuvenu saksiju i tart od limuna koji morate da probate. Devojke koje su nas usluzivale su bile preljubazne i predane poslu. Sve pohvale za celokupan dozivljaj. Svakako cemo dolaziti ponovo.Cene jesu malo jace,ali kvalitet hrane zaista opravdava.

Hvala korisniku elena d
Komentar je napisan: 13. novembar 2016.

Od dana kada se otvorio, pa sve do današnjeg, moj omiljeni restoran.
Apsolutno najbolji i bez konkurencije kada je u pitanju fine dining u Srbiji. Izuzetno prijatno mesto, divan ambijent, ljubazno osoblje, dobra energija i izuzetna hrana.
Koristim svaku priliku da ih posetim i od srca im što pre želim bar jednu zvezdicu.

Hvala korisniku Bjanka M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Homa Restaurant gledali su i

Homa Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!