“Pravi italijanski ukus”
Komentar o hotelu Bella Napoli

Bella Napoli
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 5. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Vrlo ukusno, uvek sveže, prijatno osoblje, najbolja pasta iz kotura parmezana, uvek se vraćamo zbog nje!

Hvala korisniku marinabusic

Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Jela sam pastu u koturu od parmezana I ramstek. I jedno i drugo odlično. Konobar nam je odmah podelio po pola pošto smo zeleli i jedno i drugo da probamo. Kolač od čokolade takođe jako dobar, na slici je isto pola kolača. Osoblje stručno i ljubazno. SVE PREPORUKE!

1  Hvala korisniku Marija M
Komentar je napisan: 29. maj 2019. sa mobilne aplikacije

U restoranu smo imali super iskustvo. Sam ambijent je divan, konobari zaista ljubazni, hrana savršena. Taljatele spremljene u koturu parmezana je nešto što me je oduševilo i što bih preporučila svima.

1  Hvala korisniku Jelena P
Komentar je napisan: 19. jun 2018.

Kao u Italiji i ako je skoro na ulici. Perfektna italijanska kuhinja, rame uz rame sa vrhunskim restoranima. Zaposleni su uslužni i izuzetno ljubazni. Ugođaj sjajan

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Olivera L
Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Jako, ukusno, bogata porcija. Morate da probate od pasti ovu iz kotura parmezana imaju čitav ritual spremanja kom prisustvujete. A rižoto sa šafranom i kozicama je najbolji rižoto koji sam (do sada) jela. Cene su oko 800-900dinara čini mi se.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku fatalnoprase

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bella Napoli gledali su i

Bella Napoli – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!