“lepo mesto sa puno ukusa”
Komentar o hotelu Casa Nova

Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 27. jul 2017.

Divno mesto.sa stilom odlicnom hranom ,dobriom yslugom.Ovde se covek oseca zaista kao covek.I uvek se rado vracam

Hvala korisniku ljubojanada8
Napišite komentar

Komentar je napisan: 12. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Loša usluga,neljubazno osoblje.. jako dugo se čeka. Mislim da se uskoro neću vratiti......Vas sam se izbedacila I moji prijatelji dele isto mislim je sa mnom......... steta lep prostor......

6  Hvala korisniku KB-Dora
Komentar je napisan: 11. jul 2017.

kvalitetna o obimna porcija, pazljivo servirana, utisak je da ste u centru dogadjaja sa spoljnim svetom, ljubazno osoblje, vlasnik restorana na usluzi za preporuku i sugestiju

Hvala korisniku Jovan2007
Komentar je napisan: 6. maj 2017.

Cesto dolazim u Casu, na uvek tradicionalno sjajnu pastu ! Selekcija vina veoma dobra ! Moje omiljeno mesto kada se uzelim mediterana u Beogradu !

1  Hvala korisniku fashion h
Damir Z, Vlasnik objekta Casa Nova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 11. maj 2017.

Dragi fashion h,

Hvala vam na izdvojenom vremenu da napisete ovaj komentar. Veoma nam je drago sto vam se svidjaju nase paste kao i selekcija vina. Lepo je cuti da smo vase omiljeno mesto kada se uzelite mediteranske kuhinje u Beogradu, i nadamo se da ce tako ostati i u buducnosti.

Nadamo se ponovnom vidjenju.

Srdacno,

Komentar je napisan: 5. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Mali ali i dovoljno komforan restoran u centru Beograda koji odaje utisak domaćinske atmosfere. Ljubazno osoblje i lepo aranžirani i ukusni obroci. Mala zamerka je greškom servirano drugo ali slično jelo u odnosu na poručeno, što nisam posebno zamerio i nije uticalo na kompletan utisak za 5*

Hvala korisniku Aljosha73

Dragi Aljosha73,

Hvala vam na izdvojenom vremenu da napisete ovaj komentar. Drago nam je da cujemo da vam se svideo nas restoran kao i nasa atmosfera, koju gajimo vec godinama unazad. Nase osoblje se uvek trudi da se nasi gosti osecaju prijatno i komforno. Izvinjavamo se na maloj neprijatnosti, drago nam je da to nije uticalo na vas celokupan utisak.

Nadamo se sledecem vidjanju.

Srdacno,
Casa Nova

Putnici koji su gledali informacije o mestu Casa Nova gledali su i

Casa Nova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!