“Medju najboljim biftecima u gradu”
Komentar o hotelu Casa Nova

Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, ručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, ručak, rezervacije
Komentar je napisan: 13. februar 2018.

Vrlo prijatno osoblje, lep ambijent, vrhunski izbor hrane. Kvalitetan izbor vina, domace rakije. Domaca tucana čili papričica.

1  Hvala korisniku BaristasCoffee
Damir Z, Owner objekta Casa Nova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. februar 2018.

Dragi Baristas,

Hvala vam sto ste izdvojili vase vreme da napisete ovaj komentar. Drago nam je da ste uzivali u nasem restoranu i sto vam se svideo nas izbor jela kao i vina.

Nadamo se da cete nas opet posetiti.

Komentar je napisan: 24. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatno mesto sa odlicnom hranom I uslugom. Sjajni kokteli. Najbolji tatar biftek ikada!!! Za kraj obroka cokoladni sufle je moja preporuka.

Hvala korisniku Jovica A
Damir Z, Vlasnik objekta Casa Nova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 19. februar 2018.

Dragi Jovica A,

Hvala vam na izdvojenom vremenu da napisite ovaj kometar. Drago nam je da ste uzivali u nasem restoranu kao i u nasoj hrani i usluzi.

Nadamo se skorasnjem vidjanju.

Casa Nova

Komentar je napisan: 22. decembar 2017.

Prijatna atmosfera i dobra ponuda menija. Prosecna ponuda vina sto nije za pohvalu.
Sve ostalo je za preporuku!

Hvala korisniku znedic70
Komentar je napisan: 21. septembar 2017.

Prelep lokal u centru grada, ima dosta mesta za parkiranje, hrana je odlicna! Odnos cene i kvaliteta takodje odlican! Sve preporuke!!!!

Hvala korisniku Марија Ј
Damir Z, Vlasnik objekta Casa Nova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 13. oktobar 2017.

Draga Marija J,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napisete ovaj komentar. Drago nam je da cujemo da imate samo pohvale za nas restoran, to nam znaci dosta.

Nadamo se da ponovnom vidjenju.

Casa Nova

Komentar je napisan: 27. jul 2017.

Divno mesto.sa stilom odlicnom hranom ,dobriom yslugom.Ovde se covek oseca zaista kao covek.I uvek se rado vracam

Hvala korisniku ljubojanada8

Putnici koji su gledali informacije o mestu Casa Nova gledali su i

Casa Nova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!