“Sve pohvale”

Casa Nova
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, večera, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, večera, rezervacije
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana preukusna! Usluga odlična!
Bila sam u prolazu i svratila na ručak,konobar mi je ponudio nepušački deo koji fenomenalno izgleda. Prijatan i ljubazan doček od strane konobara Željka koji mi je ponudio fenomenalnu pastu u sosu od 4 sira i vino uz to. Fenomenalno, nemam šta drugo da kažem sem da ću ponovi doći!

1  Hvala korisniku Coni_96
Damir Z, Vlasnik objekta Casa Nova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. januar 2020.

Hvala Vam puno na lepim recima za nas restoran. Nadamo se ponovnom susretu!

Srdacan pozdrav,

Casa Nova

Komentar je napisan: 16. novembar 2019.

Jedan od boljih restorana! Ambijent perfektan, hrana perfektna, usluga perfektna!!! Uzeli smo biftek u sosu od tartufa i pastu sa piletinom i brokolijem Veliki pozdrav za našeg konobara Kristiana

2  Hvala korisniku Rzugic

Hvala puno na lepim recima za nas restoran. Nadamo se ponovnom susretu!

Komentar je napisan: 7. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Iako ovo nije tip restorana koji bi izabrali, oduševio nas je ambijent i prijatan doček osoblja. Porcije hrane na prvi pogled izgledaju kao da su male (Piletina sa pršutom i dimljenim sirom i Rižoto sa piletinom), ali pogrešili smo, porcija je bila taman izašli smo prezadovoljni i punih stomaka:) Opravdana visoka ocena.

1  Hvala korisniku FilipiKris9320
Damir Z, Vlasnik objekta Casa Nova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. novembar 2019.

Postovani,
Hvala Vam puno na lepim recima!
Nadamo se ponovnom susretu.
Vasa Casa Nova

Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Prelep ambijent, hrana odlična, osoblje fenomenalno! Lepa atmosfera, idealno za veceru udvoje! Svaka preporuka!

1  Hvala korisniku Memi0202
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019.

Duh Italije u srcu Dorcola. Vrhunska usluga, savrsena kuhinja, prelep ambijent. Casa Nova na prvom mestu za posetiti u Beogradu

Hvala korisniku d0bricam

Dear,
Thank you! We are so happy to hear that, see you again
Best regards from Casa Nova crew

Putnici koji su gledali informacije o mestu Casa Nova gledali su i

Casa Nova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!