“Zavodljivo”

Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Nešto sasvim drugačije... Karamelizovani čvarci su fantastični, a za glavno jelo smo uzeli Fondue na preporuku šefa kuhinje! Odličan izbor vina, prijatno osoblje i fantastičan ambijent. Topla preporuka svima.

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Voyager37508739556

Komentar je napisan: 8. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Pravi kutak za porodicna slavlja,za predjelo smo uzeli pilecu pastetu sa jabukama i konjakom i grilovani sir 'skripavac' jednom recju fantasticno,zatim smo jeli garantovano najbolju pacetinu u gradu sa crnom trubom koja se topi i teleca rebra u mleku koja obaraju nepca...kolac je bio tri lece,ali pravi kakav smo jeli samo u Ulcinju...ljubazno osoblje i stvarno domacinska atmosfera.Sve pohvale!

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Curious02555769709
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od boljih i drugačijih restorana u gradu...jako prijatan ambijent,osoblje prijatno,a kuhinja je u osnovi Francuska sa velikim brojem specijaliteta koje možete dobiti samo tu..kuvari fantastični koji odlično poznaju namirnice i njihovu primenu..
U ovakvom restoranu nismo skoro bili,da je takav utisak ostavio na nas..Obavezno posetiti!!!

Hvala korisniku Mobile829200
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Prelep i ušuškan ambijent sa jako prijatnim osobljem, fenomenalan šef kuhinje koji ispoštuje svakog gosta.Jela su autentična i kreativna, fenomenalno spremljena i servirana i bukvalno izazivaju eksploziju ukusa. Oduševljeni smo i svaka preporuka

2  Hvala korisniku Trek828263
Komentar je napisan: 10. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Ovo je prava stvar ako zelite da probudite sva cula i uzivate uz hranu na najvisem nivou.jela su perfektna,nema dinamike sto je odlicno jeste da ponekad se malo ceka klopa ali to je ta draz ovog mesta sve pohvale puno pozdrava vidimo se

1  Hvala korisniku Global674571

Putnici koji su gledali informacije o mestu New Reset gledali su i

New Reset – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!