“Ljubaznost na prvom mestu!”
Komentar o hotelu New Reset

New Reset
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 10. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Mali lep I ususkan restoranu sa preljubaznim osoblje I prelepom hranom.Prelepo mesto za sva okupljanja sa porodicom ili prijateljima.Sve pohvale!

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku Trek08760148378

Komentar je napisan: 25. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Nešto sasvim drugačije... Karamelizovani čvarci su fantastični, a za glavno jelo smo uzeli Fondue na preporuku šefa kuhinje! Odličan izbor vina, prijatno osoblje i fantastičan ambijent. Topla preporuka svima.

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Voyager37508739556
Komentar je napisan: 8. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Pravi kutak za porodicna slavlja,za predjelo smo uzeli pilecu pastetu sa jabukama i konjakom i grilovani sir 'skripavac' jednom recju fantasticno,zatim smo jeli garantovano najbolju pacetinu u gradu sa crnom trubom koja se topi i teleca rebra u mleku koja obaraju nepca...kolac je bio tri lece,ali pravi kakav smo jeli samo u Ulcinju...ljubazno osoblje i stvarno domacinska atmosfera.Sve pohvale!

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Curious02555769709
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od boljih i drugačijih restorana u gradu...jako prijatan ambijent,osoblje prijatno,a kuhinja je u osnovi Francuska sa velikim brojem specijaliteta koje možete dobiti samo tu..kuvari fantastični koji odlično poznaju namirnice i njihovu primenu..
U ovakvom restoranu nismo skoro bili,da je takav utisak ostavio na nas..Obavezno posetiti!!!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Mobile829200
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Prelep i ušuškan ambijent sa jako prijatnim osobljem, fenomenalan šef kuhinje koji ispoštuje svakog gosta.Jela su autentična i kreativna, fenomenalno spremljena i servirana i bukvalno izazivaju eksploziju ukusa. Oduševljeni smo i svaka preporuka

Datum posete: oktobar 2018.
2  Hvala korisniku Trek828263

Putnici koji su gledali informacije o mestu New Reset gledali su i

New Reset – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!