Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 28. jul 2014.

Boravio sam u Srbiji 5 dana i odlučio sam da budem u hotelu u Beogradu, ovaj hotel je imao pristojnu cenu i bio je u centru grada. Isprava sam rezervisao sobu sa doručkom i čak je to pisalo u mojoj e-poruci, međutim hotel je odbio da pristane na ovo i nije mi bilo dozvoljeno da imam doručak. Našao sam se u veoma neprijatnoj situaciji, recepcionar nije bio rad da pomogne i promeni ovo i učinio je da se osećam kao lažov.
Ovo nije bio jedni slučaj kada sam se osećao da ne treba da se bakćem sa recepcionarom, imali smo satelitsko navođenje u našim iznajmljenim kolima i pitali smo recepcionara da li bi nam pomogao da pronađemo destinaciju. Jedva se pomerio, odustao i rekao ne.
Kasnije te večeri Wi-Fi nije radio nigde na našem spratu, pitali smo recepcionara i on nam je iznervirano rekao “oh verovatno je do vašeg telefona!” Na kraju smo pronašli mrežni adapter, isključili ga i ponovo uključili i počeo je da radi.... idiot!!
Vratiću se u Beograd pošto je to divan grad, ali sigurno neću odsesti ovde s’obzirom na to da se osoblje tako loše ophodilo prema meni!

Hvala korisniku Matt B
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Datum boravka: avgust 2018.
Komentar je napisan: 10. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2018., putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 27. jun 2018.

Savet o sobi: ask for the exact room you chose on the internet. On our arrival we got a small room that was changed on request
  • Datum boravka: jun 2018., putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 16. jun 2018. sa mobilne aplikacije