“Razocarenje!!!”

Careva Ćuprija
Kuhinje: centralnoevropska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Sramotno za restoran na dobrom glasu da ambalaza stoji na ulazu u restoran. Hrana je osrednja a cene visoke a da ne pricam o neljubaznosti osoblja. Jako lose iskustvo sam imala tako da ako mozete zaobidjete ovaj lokal

2  Hvala korisniku Anapetrovic116

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga brza i efikasna. Konobar profesionalan i prijateljski nastrojen. Hrana fantasticna, kao i basta gde smo sedeli. Kompletna usluga od prijema gostiju do naplacivanja i odlaska. Cene jesu malo vece u odnosu na prosek, ali vredi doci jer je uzivanje zagarantovano (sto je postalo prava retkost u Beogradu).

1  Hvala korisniku macikanerka
Komentar je napisan: 20. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Jednostavno oduševljeni smo!
Vikend, negde oko 15h, pozvali smo i ptiali da li ima ikakve šanse da se nađe mesto za 9 ljudi, ljubazno osoblje nam je momentalno odgovorilo sa "naćićemo nešto, dobrodošli ste".
U toku od 15ak minuta smo bili u restoranu i poručivali piće!
Hrana - 5
Usluga - 5
Ambijent - 5

Hvala korisniku Kintaro89
Komentar je napisan: 5. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Za svaku preporuku ukoliko volite jela iz tradicionalnu kuhinju. U blizini je Topčidera, ima obezbedjen parking.Prijatna atmosfera, starogradska muzika. Veliki izbor jela.Sta god da poručite nećete se pokajati.Porcije su obilne. Moj predlog su za predjelo punjene paprike sa kajmakom, a za glavno jelo Specijalitet kuće triologija - jelo je za dve osobe , ali obzirom na količinu hrane mogu i troje da jedu (Cena 3.280 din). Jelo je kombinacija od tri različita vrste mesa. Ukoliko budete mogli i desert da pojedete moj savet je čokoladom mus (Cena 360 din).

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku JelenaT387
Komentar je napisan: 25. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Plećka u kajmaku je vjerovatno nešto najbolje što sam ikada jeo u nekom restoranu u Beogradu.
Sve pohvale.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku RadosMilicevic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Careva Ćuprija gledali su i

Careva Ćuprija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!