“Najbolja hrana u beogradu”
Komentar o hotelu Mala Slavija

Mala Slavija
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020.

Mala Slavija je najbolji restoran u beogradu gdje mozete pojesni lokalne specijalitete. Pasulj, Punjene paprike, jela od divljaci. Ja licno tamo idem na pasulj i mogu ga preporuciti svima. Usluga takodje na nivou, cistoca je ok...

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku PiterM1975

Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Moram ih bas pohvaliti. Najbolji pasulj sa kolenicom. Definitivno. I jedino mesto gde ce vas konobar pocastiti picem od kuce. Redovan sam gost sigurno 8,9 godina i uvek je ista hrana. Najbolja. Visoka preporuka.

Hvala korisniku bgluxr
Komentar je napisan: 23. januar 2019.

Odličan restoranu centru grada, izuzetno ljubazno osoblje, jako velik izbor tradicionalnih specijaliteta

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku ivicahriljac
Komentar je napisan: 13. decembar 2018.

Da, naslov je "Neponovljivo". Jer, svaki sledeci dolazak u "Malu Slaviju" je novi i kvalitetniji dozivljaj. Kuhinja, Service, ambijent, personal... uvek, NEPONOVLJIVO. Izbor specijaliteta, pogadjate, NEPONOVLJIVO !!!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku iskusni-Putnik
Komentar je napisan: 17. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Ni malo dobro iskustvo. Za početka ne znaju sto je to cappuccino od čokolade?!
Pileća čorba je toliko masna da se jednostavno nije dalo jesti.
Becke snicle su ogromne i mislima bi trebali poradit na manjoj nekoj šnicli ovako se 3 osobe najedu od jedne. Ne znaju za obično vrhnje iliti po njihovom kajmak koji je zapravo sir!??!
Osoblje je osrednje i mislim da bi se trebalo dosta poradit na tome.
(Veliko narezan paradajz, cappuccino hladan dobili, šnicli ogromna, limun se osušio, osoblje stalno zuri u tebe, nimalo dobro iskustvo)

2  Hvala korisniku Majer N

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mala Slavija gledali su i

Mala Slavija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!