“Razoracanje”

Novak Café & Restaurant
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Vise puta sam bila na veceri u ovom restoranu i jela su uvek bila odlicno pripremljena i ukusna,pa sam odlucila da sa posetom prijateljice to iskustvo podelim.Narucile smo teletinu ispod saca i kupus salatu.Nazalost jelo je bilo blago receno katastrofalno.Jelo je servirano u posudama bez imalo safta,teletina isusena a krompiri mlaki podgrejani takodje suvi.Kupus salata koja je ovde inace uvek sveze pripremljena, bila je nazalost vec duze vreme zacinjena sto nije davalo ukus koji treba..Moja koleginica je izrazila sumnju da je teletina kuvana pa malo zapecena sto je rezultiralo suvocu.Zamolili smo kelnera da nam donese malo sosa kako bi ublazili suvocu ,i rekli kako nase jelo ne lici na ono sto smo ocekivali teletinu ispod saca.Kelner nas je saslusao i malo se cudio da je jelo suvo,pa je na nasu dalju reklamaciju da nije u redu da se tako nesto nudi ipak priznao da je teletina kuvana pa zapecena,i obecao da ce nesto uraditi.Ponudio nam je desert po nasem izboru na racun kuce.Ostale smo polugladne jer nam vise nije bilo stalo da narucijemo neko novo jelo i da platimo jos jednom.Na kelnerovo insistiranje uzeli smo desert koji je bio odlican.Nazalost kopenzacija sa desertom nije prava mera za losu veceru od restorana koji vazi za jedan od boljih i u koji sam rado dolazila,posle ovakog iskustva svakako vise ne.

Hvala korisniku jadrankamrvic

Komentar je napisan: 4. novembar 2019.

Savršeni restoran, zanimljiv interijer koji je posvećen Novaku. Hrana je više nego savršena i ukusna, osoblje jako ljubazno.

Hvala korisniku Katarina F
Komentar je napisan: 20. februar 2019.

Dobra klopa raznih stilova i solidna vinska lista. Prijatna atmosfera i kvalitetna usluga. Pet friendly. Cene nešto više od proseka za takav tip restorana u Beogradu.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Nikola P
Komentar je napisan: 16. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je super, pogotovo sa silnim slikama i trofejima, baš odskače od standardne ponude. Nismo ručali, ali smo pojeli čiz kejk sa nutelom i narom i tri leće kolač, koji se inače jako teško nalazi u ponudi naših restorana, a fenomenalan je. Što se hrane tiče ne znam kakva je, tako da drugi put

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Milanchepool
Komentar je napisan: 11. novembar 2018.

Restoran je prostran i najvise interesantan zbog samog imena koji nosi. Hrana prilicno ukusna i ljubazno osoblje.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku markoignjat

Putnici koji su gledali informacije o mestu Novak Café & Restaurant gledali su i

Novak Café & Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!