“Užas”

Restoran Kolarac
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Na Staru Godinu smo suprug i ja došli u Bg, tražili smo dobar restoran s 'domaćinskom' kuhinjom, i baš sam se nadala probati prave pogačice, kajmak, šopsku salatu u centru Srbije. Idemo centrom, vidim restoran, izgleda mi kao da ćemo tamo dobiti ono što smo htjeli. A ono! Užas! Naručila sam karađorđev i šopsku salatu, pitala što se dobije za prilog (ako nema ništa da naručim posebno), kaže konobar da se dobije varivo i krumpir. Rekoh ok, jela sam to jelo u Bosni i znam kakvi su prilozi bili, odlično. Kad je jelo stiglo zvalo se PLAČ na tanjuru. Od priloga 5 kockica mrkve i 4 kockice kuhanog krumpira. Salata je došla kad sam već pojela glavno jelo. Okus je bio užasan, dugo smo čekali na jelo i još ta salata koja je došla 20 min nakon jela. Nisam htjela platiti uopće takvo jelo, sva sreća- suprug me urazumio. Ne radi se uopće o kašnjenju salate (koja je btw SVE samo nije šopska salata), sve bi bilo ok da je išta bilo ukusno i pristojne porcije. A bili smo gladni i pojela bi tada bilo što, ali što nije za jesti- nije! Cijena visoka naspram usluge. Nikada više neću jesti u centru Beograda, a ovom restoranu neću prići ni blizu. Ne preporučujem nikome. Onaj tko piše da mu je hrana u ovom restoranu bila dobra, vjerovatno nije bio gladan ili nije jeo nigdje drugdje!

Hvala korisniku Severina L

Komentar je napisan: 20. decembar 2016.

Ovaj restoran je sa dugom tradicijom koju i dalje neguje.Hrana je odlicna,usluga sjajna,osoblje ljubazno,lokacija ne moze biti bolja...Leti je basta posebno lepo mesto za odmor i uzivanje u odlicnoj hrani.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku mira957
Komentar je napisan: 12. decembar 2016.

U subotu 10.12.2016 sam posetio restoran Kolarac sa porodicom.
Iako je resotran bio pun, usluga je bila odlična kao i hrana.
Konobar je bio veoma srdačan i servilan.
Divna hrana i atmosfera!
Preporučujem!

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku BorisNoviSad
Komentar je napisan: 23. novembar 2016.

Restoran sa odlicnom uslugom. Nalazi se u Knez Mihajlovoj ulici, ima odlicnu terasu. Hrana je ukusna. Cijene pristupacne.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Turistaputnik
Komentar je napisan: 23. septembar 2016.

Hrana nezacinjena, bezukusna...naruceno je bilo: pileca supa, sarmice u zelju, sopska salata i grilovano povrce sa piletinom. Osim sto nista od ovoga nije bilo slano, piletina je bila zilava i rekla bih neadekvatno spremljena. Ocena 2 samo zbog korektne usluge

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Ivana2803

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Kolarac gledali su i

Restoran Kolarac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!