“Uvek kvalitetna i sveza hrana.”
Komentar o hotelu Restoran picerija Snezana

Restoran picerija Snezana
Kuhinje: italijanska, Pica
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 17. novembar 2020.

Veci deo konobara radi dugi niz godina, brzi ljubazni, tacni. Hrana uvek sveza, ukusna, kvalitetna. Odlican Burrito, pica Quattro stagioni super mada su i druge jako dobre. Sve sam ih probala toplo preporucujem. Testo je tanko i mekano i ima puno fila. Nachos takodje jako ukusan. Kesten pire odlican takodje pite sa jabukom i visnjom.

1  Hvala korisniku Krit729

Komentar je napisan: 21. maj 2020.

Odlicna hrana i usluga Sve pohvale za Tomislava.Cesar salata jedna od najboljih Prijatno porodicno mesto.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku medjedov
Komentar je napisan: 13. januar 2020.

Ulazim u restoran sa prijateljom,doček i smeštanje na sto za kojim smo seli prilično amaterski,da se pomogne da se skine jakna ne postoji(osnove ugostiteljstva). Sledeće, naručivanje pića, uzimanje porudžbine samo od jedne osobe, druga kao da ne postoji. Naručene Cezar salate koje stižu u zadovoljavajućem vremenu. Piletina je bila sočna i mix zelene salate svež, cezar dresing podseća na malo gustiju varijantu majoneza bez ikakve harmonije ukusa,bledo. Nakon završene večere, nema preporuke za desert( sto je u interesu restoranske prodaje,da izuzmemo utisak gosta o opštoj konekciji sa konobarom). Posle izvesnog vremena tražimo račun, konobar nas pita kako bismo platili,jasno rečeno karticom, donosi nam račun i govori kako je on to vodio kao keš račun jer je računao da ćemo platiti gotovinom( konobar koji čita buducnost),ne bih ulazio u takve budalaštine. Kad sam pogledao u račun vidim više računa sa zalepljenim konačnim zbirom na jednom od njih(čist amaterizam). Sada nam govori kako može da se plati karticom pošto smo mu rekli da nemamo keš kod nas( opet nerazumljivo). Ubrzo odlazimo posle plaćenog računa i naravno nema nikoga da nam kaže dovidjenja i hvala sto ste nas posetili a kamoli da otvori vrata na izlasku. Ja se bavim inače ugostiteljstvom, ovakvim komentator želim da obavestim one koje vode ovaj lep restoran da nije bitan samo enterijer, već kvalitet servisa i personalizacija sa gostima koji vas posećuju. Nadam se da će vam ovaj komentar pomoći u daljem poslovanju.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Sasha R
Komentar je napisan: 9. januar 2020.

Ja sam bijo sa porodicom 30 decembra 2019 navece u ovaj restoran.
Kad smo seli za sto, konobar nas je prvo pitao kako ce mo da platimo, kes ili sa karticom. To nam je vec bilo sumnjivo.
Kad smo zavrsili doneo nam je konobar 3 racuna i ukupan iznos racuna je bijo napisan olovkom na jedan 4 mali pocepani papir.
Mi smo odmah proverili iznos i konobar nas je preplatijo 480 dinara!!! Odmah sam reagovao i konobar se izvinuo i rekao da je kompjuter pogresijo.
To za mene nije profesionalno nego je prevara klijenata i tim nacinom automatski gubite klijente i neznam dal je to u vasem interesu?!
Necemo vise uci u taj restoran i ne preporucujem ga uopste.

Hvala korisniku TuristaMichel
Komentar je napisan: 5. januar 2020.

Veoma ukusne pice. Probali Snezanu i Serbiana.Pohvale za simpatocnu i ljubaznu konobaricu Dacu.Vraticemo se opet.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Putnk123namernik

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran picerija Snezana gledali su i

Restoran picerija Snezana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!