“Definitivno najbolji u Beton Hali”
Komentar o hotelu Comunale Caffe e Cucina

Comunale Caffe e Cucina
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 18. novembar 2016.

I pored pojačane konkurencije novih restorana u komšiluku, ostaje broj 1 ukoliko želite dobru klopu. Uz divan pogled na reku, topla, prijateljska atmosfera, ljubazno osoblje. Pasta sa gamborima vrlo ukusna, pice standardno odlične. Cene prihvatljive, za ručak sa drugaricama, idealno mesto.

Hvala korisniku AleksandraV268
Uros J, Guest Relations Manager objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. decembar 2016.

Thank you for taking the time to leave positive feedback on your recent visit to Comunale. We are glad that you enjoyed your experience with us and it was an absolute pleasure to host you. We look forward to your next visit.

Kind regards,
Uroš

Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Cuo sam od dosta ljudi za ovo mesto i resio sam i ja da vidim. Prvo sto me jako odusevilo je to da su ljudi i atmosfera izuzetno prijatna i da su ljudi nasmejani. Odmah po ulasku mi je prisao menadzer i objasnio mi da je guzva i da ce u svakom slucaju naci nesto za mene i moje prijatelje a nije nas bilo malo. Odmah smo bili usluzeni i konobar je bio vrlo upoznat sa menijem i vinskom kartom. Hrana je odlicna i vrlo ukusna i servirana sa osmehom. Utisak je bio kao da ljudi koji rade ne osecaju umor i guzvu koja je bila. Moram istaci da je "HENGER STEAK" izuzetan i da tako nesto dobro nisam dugo probao a i moji gosti su se slozili sa mnom. Takodje nam je objasnjeno da ce ovde biti odrzan docek Nove Godine i da cu ja kao i mnogi verujem slaviti ovde uz hranu i muziku koje je takodje dobra. Obavezno dodjite proverite a oni ce vam garantovati fenomenalno iskustvo.

Hvala korisniku Nikola G
Uros J, Guest Relations Manager objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. novembar 2016.

Thank you for the wonderful feedback and recommendation! We are delighted to hear that you enjoyed your Hanger Steak and your time at Comunale.

Maintaining a positive atmosphere between our staff, is very important to us and we are very glad that you recognised Comunale’s positive vibes! We are looking forward to welcoming you on our New Year’s evening party at our restaurant!

Komentar je napisan: 10. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Usluga za svaku pohvalu... hrana jos bolja... topla preporuka za predstojece hladne Beogradske dane ☺️

Hvala korisniku Nenad N
Sanja S, Guest Relations Manager objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. novembar 2016.

Thank you for your kind words and for the recommendation!

Whenever you wish to warm up during the cold autumn days, our doors will be open for you, and our staff will be at your service:)

Best regards, Sanja

Komentar je napisan: 11. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Pozitivna ekipa ljudi koja radi vedrog duha je prvo sto sam zapazila hrana koja mora da se proba ako svracate u beton halu a posebno hobotnica ili ako neko vise voli picu zucini panceta ce vas svakako oduseviti mene bar jeste vidimo se uskoro opet.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Marija T
Sanja S, Guest Relations Manager objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. oktobar 2016.

Thank you for the five-star review and for recommending us to others! We’re delighted to hear that you enjoyed the food and service at Comunale.

We’d be more than happy to welcoming you again to Baton Hala!

Komentar je napisan: 10. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Kokteli savrseni,hrana bez greske posebno taljatele sa gamborima i safranom i njoke tartuf. Usuga na nivou sve pohvale. Mesto za svaku preporuku ako volite ozbiljnu italijansku hranu, takodje jedno od retkih mesta gde mozete probati henger stek koji se sprema u josperu. Sve pohvale i vidimo se uskoro opet

Datum posete: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku dzadzi
Sanja S, Guest Relations Manager objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. oktobar 2016.

Thank you for the compliments. It’s fantastic to get a review like yours! We’re glad that we succeeded in giving you a great experience and some great food. We look forward to seeing on your next visit to Beton hala!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Comunale Caffe e Cucina gledali su i

Comunale Caffe e Cucina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!