“Opustanje”

Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 7. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent, profesionalna usluga kao i jako kvalitetna hrana i pored svega vrhunska vina. Svakako mesto gde cu opet doci.

Hvala korisniku Sasa V
Napišite komentar

Komentar je napisan: 3. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran koji definitivno ima najbolju hranu u beton hali, ko zeli da uziva u prelepom pogledu na reku uz savrsenu hranu i prijatnu uslugu restoran Comunale je definitivno moja preporuka. Od jela definitivno se izdvaja pasta gambori špargla, savrsen spoj svih namirnica u jednoj pasti i naravno od mesa henger stek napravljen u josperu. Samo tako nastavite opravdano ste u top 5 lokala u Beogradu

Hvala korisniku dzadzi
Komentar je napisan: 1. septembar 2017.

Tip posete restorana su svi, ambijent i usluga su na vrhunskom nivou, hrana je takodje odlicna. Sve pohvale za restoran i osoblje koje radi. Sigurno cu doci ponovo.

Hvala korisniku Ana H
Komentar je napisan: 31. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sam ambijent i pogled na reku su savrseni, hrana preukusna i porcije su vise nego zadovoljavajuce. Usluga je dobra. Posebno moram da pohvalim vinsku kartu. Zasigurno treba posetiti.

Hvala korisniku ZeljkoRakic
Komentar je napisan: 28. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana je bila jako ukusna. Jeli smo u slijedovima, bruskete i tjestemonu koja je bila odlična...porcije su velike. Osoblje je jako uslužmo. Najbolje rezervirati mjesto jer je većinom velika gužva.

Hvala korisniku ChiaraAriela

Putnici koji su gledali informacije o mestu Comunale Caffe e Cucina gledali su i

Comunale Caffe e Cucina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!