“Top usluga”

Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 24. april 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od boljih restorana u Beogradu, savrsen za poslovne prilike. Usluga je na vrhunskom nivou, svaka preporuka.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku 686dejanj
Rodich, Owner objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jun 2019.

Hvala puno na lepom recima. Ocekujemo vas uskoro ponovo.

Komentar je napisan: 4. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran s jednom od najboljih kuhinja u gradu. Osoblje krajnje profesionalno, ljubazno i nenametljivo. Ambijent baš i nije po mom ukusu ali vredi otići.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku LjiljanaB102
Rodich, Owner objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. mart 2018.

Draga Ljiljana B,

Hvala vam puno na lepim rečima i što ste svoje iskustvo podelili na TripAdvisor platform. Raduje nas da ste uživali, posebno u hrani i usluzi jer je to je ono što je i nama najbitnije. Nadamo se da ćemo imati uskoro prilike da vas opet ugostimo a do tada, još jednom hvala i pozdrav,

Aleksandar Rodić

Komentar je napisan: 24. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je top klase!Kuhinja odlična,koktel majstor Zlaja neprikosnoven.Najbolji kokteli koje sam probao.Muzika cool!Sve pohvale!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku MilanR404

Dragi Milan R,

Hvala puno na top komentaru! Raduje nas da vam se dopala kuhinja i naši tj Zlajini kokteli. Muzika i ambijent su oni delovi iskustva koji upotpunjuju ono glavno - kuhinja, bar i servis!
Nadam se da se vidimo uskoro ponovo u Comunale Caffe e Cucina!

Pozdrav,

Aleksandar Rodić

Komentar je napisan: 30. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Jako prijatna atmosfera, prelep restoran, momci iz šanka na mestu, Igor mi je preporučio neke sjajne single maltove. Nisam stigao da ručam ali ne sumnjam i u kvalitet hrane koji cu jesti sl put jer se definitivno vracam. Pozdrav

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku Stranger122
Komentar je napisan: 17. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto je super. Lep ambijent. Hrana je fenomenalna. Odusevljena pizzom - zucchini panceta. Osoblje ljubazno. Za svaku preporuku, za bilo koje doba dana i za sve prilike.

Datum posete: novembar 2017.
1  Hvala korisniku LidijaF20
Ana B, Guest Relations Manager objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. novembar 2017.

Hvala vam na lepim recima, kod nas ste uvek dobrodosli.

Comunale team

Putnici koji su gledali informacije o mestu Comunale Caffe e Cucina gledali su i

Comunale Caffe e Cucina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!