“Odlicna pica!”

Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 15. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Volim beton halu generalno.Odlične vibracije.
Komunale postoji već mnogo godina, odlična pica , paste .
Italijanska kuhinja generalno.
Dobro mesto kad hoću bas da klopam sa društvom.

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku oljabacic
Rodich, Owner objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jun 2019.

Hvala puno oljababic! Comunale i jeste mesto za "bas da klopam" u dobrom drustvu u lepoj atmosferi. Radujemo se da nam se vracate i nadamo se da vas vidimo uskoro ponovo!

Komentar je napisan: 21. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

spora usluga, osrednja klopa
nista specijalno, zaista
osim mozda imidza koji u praksi nije zadluzen
ne preporucujem

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku Jelena P

Zao nam je da ste imali lose iskustvo ali verujemo da cete nam dati drugu sansu da popravimo utisak. Hvala na poverenju.

Komentar je napisan: 24. april 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od boljih restorana u Beogradu, savrsen za poslovne prilike. Usluga je na vrhunskom nivou, svaka preporuka.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku 686dejanj

Hvala puno na lepom recima. Ocekujemo vas uskoro ponovo.

Komentar je napisan: 4. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran s jednom od najboljih kuhinja u gradu. Osoblje krajnje profesionalno, ljubazno i nenametljivo. Ambijent baš i nije po mom ukusu ali vredi otići.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku LjiljanaB102
Rodich, Owner objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. mart 2018.

Draga Ljiljana B,

Hvala vam puno na lepim rečima i što ste svoje iskustvo podelili na TripAdvisor platform. Raduje nas da ste uživali, posebno u hrani i usluzi jer je to je ono što je i nama najbitnije. Nadamo se da ćemo imati uskoro prilike da vas opet ugostimo a do tada, još jednom hvala i pozdrav,

Aleksandar Rodić

Komentar je napisan: 24. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je top klase!Kuhinja odlična,koktel majstor Zlaja neprikosnoven.Najbolji kokteli koje sam probao.Muzika cool!Sve pohvale!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku MilanR404

Dragi Milan R,

Hvala puno na top komentaru! Raduje nas da vam se dopala kuhinja i naši tj Zlajini kokteli. Muzika i ambijent su oni delovi iskustva koji upotpunjuju ono glavno - kuhinja, bar i servis!
Nadam se da se vidimo uskoro ponovo u Comunale Caffe e Cucina!

Pozdrav,

Aleksandar Rodić

Putnici koji su gledali informacije o mestu Comunale Caffe e Cucina gledali su i

Comunale Caffe e Cucina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!