Tripadvisor

Comunale Caffe e Cucina
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 1. novembar 2019.

Odlicni ste ali je vreme da osvezite meni i vinsku kartu. Usluga i ljubaznost osoblja je na zavidnom nivou. Posebno bih pohvalio Aleksandru, Ivanu, Baneta, Ogija i bracu (jedan je konobar, a drugi je odlican kuvar kojeg treba da pustite da oblikuje meni. Pljukance koje smo probali su bolji nego u Istri). Pozdrav. Marina i Vlada Ognjenovic

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim restoranom
1  Hvala korisniku ognjenovicvlada

Komentar je napisan: 18. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma uslužno osoblje, a posebno barmeni. Koktel karta odlično pripremljena, za svakog po ukusu. Takođe odlična džin karta sa aktuelnim džinovima koji su se tek pojavili na tržištu. Tako da svaka čast na aktuelnosti.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku JelenaMislic
Komentar je napisan: 23. mart 2019. sa mobilne aplikacije

jeli smo pice sa tikvicama - fenomenalno... konobar sjajan... divota... ambijent super, sve cisto i blista... za svaku pohvalu

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku bocag383
Rodich, Owner objekta Comunale Caffe e Cucina, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jun 2019.

Hvala puno bocag383 na lepim recima i divnim komplimentima. Nadamo se da cemo vas uskoro ponovo ugostiti.

Komentar je napisan: 15. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Volim beton halu generalno.Odlične vibracije.
Komunale postoji već mnogo godina, odlična pica , paste .
Italijanska kuhinja generalno.
Dobro mesto kad hoću bas da klopam sa društvom.

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku oljabacic

Hvala puno oljababic! Comunale i jeste mesto za "bas da klopam" u dobrom drustvu u lepoj atmosferi. Radujemo se da nam se vracate i nadamo se da vas vidimo uskoro ponovo!

Komentar je napisan: 21. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

spora usluga, osrednja klopa
nista specijalno, zaista
osim mozda imidza koji u praksi nije zadluzen
ne preporucujem

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku Jelena P

Zao nam je da ste imali lose iskustvo ali verujemo da cete nam dati drugu sansu da popravimo utisak. Hvala na poverenju.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Comunale Caffe e Cucina gledali su i

Comunale Caffe e Cucina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!