“Moze bolje”
Komentar o hotelu TEL AVIV Hummus House

TEL AVIV Hummus House
Kuhinje: izraelska
Komentar je napisan: 29. decembar 2017.

Falafel porcije su bogate sa dosta priloga i pomfrita, cena takodje odgovarajuca ali sam falafel je bio vise tvrd i hrskav umesto meksi kakav volimo, ali nam je svakako prijalo jer na raznim mestima pravi se na razlicite nacine.. i salata nije bila u potpunosti sveza..

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku zoranap658

Komentar je napisan: 4. jun 2017.

Svako ko voli hranu Bliskog istoka,ovo je pravo mesto za njega. Sam Fast food je mali,i moze samo jedno do dvoje da udje, bukvalno samo da se uzme. A odmah pored je i mini restoran , koji je mali ,ali opet lepo sredjen i uredan. Hrana je stvarno super,najvise mi se svidja humus i pita hleb koji uzimam u velikim kolicinama za porodicu i prijatelje.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Sone94
Komentar je napisan: 1. maj 2017.

falafel poseban,mek svez i sa neverovatnim ukusom,humus namaz sa neutralnim ukusom a salate svakodnevno sveze i sa novom lepezom

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Curiosity708026
Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Komentar je napisan: 20. februar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu TEL AVIV Hummus House gledali su i

TEL AVIV Hummus House – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!