“Pogled!”

caruso
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 29. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Najlepsi pogled u Beogradu iz restorana! Sjajno osoblje i odlicna plata sa iznenadjujuce pristojnim cenama!

1  Hvala korisniku Mmmilicaa
Napišite komentar

Komentar je napisan: 5. septembar 2016.

Sve što dalje napišem, može biti zanemareno zbog jednog-POGLEDA! Hrana je odlična. Stekla sam utisak prvi put da te osoblje gleda po potrošenom novcu. Drugi put je popravljen utisak. U svakom slučaju pravo mesto za hedoniste!

Hvala korisniku Kvinsica_t
Komentar je napisan: 10. jun 2016.

U već vrlo poznatom beogradskom restoranu "Karuzo" ponovo sam bio ovih dana. I ponovo se oduševio pogledom na savski deo Beograda, Novi beograd i deo Srema.
Povod je bio poslovni razgovor, baš u tom restoranu, zbog povezanosti poslova. Restoran je osim odličnog položaja u gradu, pokazao i vrhunsku poslovnost, uslugu i veliki izbor hrane i pića. Veoma san zadovoljan činjenicom da sam na tom mestu proveo prijatne tenutke i doživeo srdačnost osoblja kakvu Beograd treba da neguje kao najlepši znak gostoprimstva.

1  Hvala korisniku Milorad Mića J
Komentar je napisan: 21. april 2016.

Na dobrom mestu, u srcu Beograda. Predivan pogled sa terase. Bogata ponuda jela i pića. Veoma prijatan ambijent.

Hvala korisniku Eugen P
Komentar je napisan: pre 5 dana sa mobilne aplikacije

Hvala korisniku Lukáš N

Putnici koji su gledali informacije o mestu caruso gledali su i

caruso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!