“Divan pogled, ukusna hrana i profesionalna usluga”
Komentar o hotelu caruso

caruso
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 3. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

U samom naslovu sam dosta rekao. Nalazi se u samom centru Beograda, na Terazijama. Smešten na samom vrhu zgrade, tako da vidik u vedrim danima prelep, sve do Višnjike banje a sa druge strane na Savu i Novi Beograd. A sada ono glavno... meni je raznovrstan i dobro osmišljen. Od ukusnih salata, čorbi, preko jela od mesa i povrća. Svakako vredi posetiti. Jedan od restorana u koji se rado vraćam.

1  Hvala korisniku D M
Napišite komentar

Komentar je napisan: 19. oktobar 2016.

Ugodno popodne uz odlicne riblje specijalitete sa poslugom (Dragan) koija zasluzuje sve pohvale. Ugodna i opustena atmosfera uz veoma diskretnu muziku i predivan pogled na centar Bgd.
Caruse se nalazi sada na listi nasih prioriteta. Ponovo cemo posetiti ovaj restoran sa vecim drustvom.

1  Hvala korisniku Zarko2015
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016.

fenomenalan pogled.
pri svakoj posjeti usluga i ljubaznost osoblja na visokom nivou.
sta god probate od hrane, necete pogrijesiti.

1  Hvala korisniku vbojanka
Komentar je napisan: 29. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Najlepsi pogled u Beogradu iz restorana! Sjajno osoblje i odlicna plata sa iznenadjujuce pristojnim cenama!

1  Hvala korisniku Mmmilicaa
Komentar je napisan: 5. septembar 2016.

Sve što dalje napišem, može biti zanemareno zbog jednog-POGLEDA! Hrana je odlična. Stekla sam utisak prvi put da te osoblje gleda po potrošenom novcu. Drugi put je popravljen utisak. U svakom slučaju pravo mesto za hedoniste!

Hvala korisniku Kvinsica_t

Putnici koji su gledali informacije o mestu caruso gledali su i

caruso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!