“POGLED”
Komentar o hotelu caruso

caruso
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 3. februar 2017.

Dobra hrana, veoma prijatan ambijent sa bozanstvenim pogledom sa vrha Terazija.
Osoblje ljubazno, svoju gresku ispravlja gratis desertom. Kao gosti smo otisli zadovoljni uz prijatno caskanje sa konobarom.
Vise puta smo posetili ovaj restoran!

1  Hvala korisniku zelenasirekabila
Napišite komentar

Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Dolazim opet prvom prilikom. Odlican pogled na Beograd, doci kad je lepo vreme. Pregrst vina po prosecnim cenama. Hrana odlicna, uzivali smo u piletini. Preporucujem parovima pogotovu, idealno za vecere.

2  Hvala korisniku Vuk T
Komentar je napisan: 3. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

U samom naslovu sam dosta rekao. Nalazi se u samom centru Beograda, na Terazijama. Smešten na samom vrhu zgrade, tako da vidik u vedrim danima prelep, sve do Višnjike banje a sa druge strane na Savu i Novi Beograd. A sada ono glavno... meni je raznovrstan i dobro osmišljen. Od ukusnih salata, čorbi, preko jela od mesa i povrća. Svakako vredi posetiti. Jedan od restorana u koji se rado vraćam.

1  Hvala korisniku D M
Komentar je napisan: 19. oktobar 2016.

Ugodno popodne uz odlicne riblje specijalitete sa poslugom (Dragan) koija zasluzuje sve pohvale. Ugodna i opustena atmosfera uz veoma diskretnu muziku i predivan pogled na centar Bgd.
Caruse se nalazi sada na listi nasih prioriteta. Ponovo cemo posetiti ovaj restoran sa vecim drustvom.

1  Hvala korisniku Zarko2015
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016.

fenomenalan pogled.
pri svakoj posjeti usluga i ljubaznost osoblja na visokom nivou.
sta god probate od hrane, necete pogrijesiti.

1  Hvala korisniku vbojanka

Putnici koji su gledali informacije o mestu caruso gledali su i

caruso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!