“Prelep pogled na Terazije”
Komentar o hotelu caruso

caruso
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 8. septembar 2017.

Ambijent i lokacija restorana su najvise zasluzni za dobru ocenu, a i za relativno visoke cene, koje i nisu bas u skladu sa kvalitetom hrane. Hrana nije nista specijalno, lose je dekorisano. Atmosfera je jako lepa, osoblje je ljubazno.

Hvala korisniku Anja M
Napišite komentar

Komentar je napisan: 25. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Uzas.Dosla sam sa svojim bolesnim suprugom da uzivam u rucku i pogledu, prvi put.Nije proslo ni dva minuta vec smo bili u liftu za prizemlje.Naime ,restoran je ostavio krajnje neprijatan utisak:zamalo se nismo ugusili usled nikotina i nedostatka kiseonika.Vazduh je bio takav da stipa za oci i grlo ,ne osecate nikakve druge mirise niti ukuse sem katrana i nikotina i cadji.Dakle,tamo radi ko sta hoce ne postoji izolovan deo za pusace.Da mogu prijavila bih za nekulturu i nepostovanje gostiju.Utisak:razocaravajuci.Cak ni pogled nece oprati ovako los utisak.A evo i pogleda pri ulasku,drugog i nije bilo jer su restoran zatvorili plasticnim ciradama koje lice na kese tako da dok jedete gledate u prljave kese.Bukvalno.Sledeci put dolazim samo zbog slikanja grada i bezim.

Hvala korisniku ivanovicj
Komentar je napisan: 3. februar 2017.

Dobra hrana, veoma prijatan ambijent sa bozanstvenim pogledom sa vrha Terazija.
Osoblje ljubazno, svoju gresku ispravlja gratis desertom. Kao gosti smo otisli zadovoljni uz prijatno caskanje sa konobarom.
Vise puta smo posetili ovaj restoran!

1  Hvala korisniku zelenasirekabila
Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Dolazim opet prvom prilikom. Odlican pogled na Beograd, doci kad je lepo vreme. Pregrst vina po prosecnim cenama. Hrana odlicna, uzivali smo u piletini. Preporucujem parovima pogotovu, idealno za vecere.

2  Hvala korisniku Vuk T
Komentar je napisan: 3. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

U samom naslovu sam dosta rekao. Nalazi se u samom centru Beograda, na Terazijama. Smešten na samom vrhu zgrade, tako da vidik u vedrim danima prelep, sve do Višnjike banje a sa druge strane na Savu i Novi Beograd. A sada ono glavno... meni je raznovrstan i dobro osmišljen. Od ukusnih salata, čorbi, preko jela od mesa i povrća. Svakako vredi posetiti. Jedan od restorana u koji se rado vraćam.

1  Hvala korisniku D M

Putnici koji su gledali informacije o mestu caruso gledali su i

caruso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!