“odlicna lokacija i usluga”
Komentar o hotelu caruso

caruso
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 19. septembar 2018.

Sve pohvale,dobra hrana a pogled je od milion dolara,osoblje ljubazno i usluzno.Cene su pristupacne a hrana ukusna.

1  Hvala korisniku Zivorad C

Komentar je napisan: 11. decembar 2017.

U subotu, 2. decembra 2017. godine u večernjim satima smo jako loše prošli na večeri, zahvaljujući agresivnom kelneru. Osoblje ne ume na kulturan način da komunicira sa gostima, a konobar je svojim neznanjem pokušavao da nas ubedi kako su dzem i marmelada isto. Nikako ne naručujte jagnjeći čop, jer ćete dobiti ovcu, koja ne može da se pregrize, ali će vas cinični konobar ubediti da je to deo od leđa i da to tako treba. Toliko je bio neprijatan, da smo morali da pobegnemo na kafu na neko drugo mesto. Sve u svemu, cene jake, a za to dobijete prosečnu hranu i lošu uslugu.

Hvala korisniku MoreK8
Komentar je napisan: 8. decembar 2017.

sarmantan restoran ili vise oaza u centru grada.Sami,udvoje,utroje ,ma cela firma mozedadodje na pice posle posla,ili n jutarnju kafu i juice.Sva cula da uzivaju a da se ne pomerate,bas kao da je restoran na plazi u toplim krajevima!

Hvala korisniku birkecarib
Komentar je napisan: 5. decembar 2017.

Ovo je restoran u koji treba odvesti nekoga ko prvi put dodje u Beograd - odlicna hrana, prelep pogled, sjajna atmosfera, kulturno osoblje!

Hvala korisniku Veljko B
Komentar je napisan: 23. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Ocigledno se ovde skupo placa za dobru lokaciju i pogled kroz foliju na grad, a ne za ukusnu hranu. Osoba koja kuva bi mogla da se upozna sa drugim zacinima u osim soli. Sa druge strane, mogli bi da malo poluispucale i prljave zidove.

Uglavnom, hrana bi bila bolja i jeftinija sigurno i bilo kojoj maloj birtiji sa kariranim stoljnacima.

3  Hvala korisniku TanjaK1979

Putnici koji su gledali informacije o mestu caruso gledali su i

caruso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!