“Prijatan ambijent, prihvatljive cene i odlična usluga”
Komentar o hotelu O.U.R. Bar

O.U.R. Bar
Pogodno za: romantični, živopisni pogled, velike grupe, ponuda barova
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 23. januar 2018.

Kao prvo, adresa na ovom sajtu je netačna ! OUR BAR se nalazi na Tašmajdanu, Beogradska 71 !!!
Prvi put sam posetio ovaj "tri u jedan" bar, restoran i pab i bio više nego prijatno iznenadjen.
Ambijent je veoma lep, sa dosta prostora i razmaka medju stolovima, pa ne morate da slušate šta se za susednim stolom priča. Muzika nije preglasna pa je razgovor normalan. Osoblje je profesionalno i više nego ljubazno, a saveti o izboru hrane dosta pomažu. Cebe su vrlo prihvatljive, češko točeno pivo je odlično, a dimljene butkice su za svaku preporuku.

Hvala korisniku Milan-Beg-Srb

Komentar je napisan: 28. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Velik, prostran pab. Super muzika, bas-bas povoljne cene, ljubazno osoblje. Pivo do 200rsd pola litre. Ocekivao sam dosta, oduševio se jos vise.

Hvala korisniku Nemanja I
Komentar je napisan: 5. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. februar 2017.

Komentar je napisan: 30. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu O.U.R. Bar gledali su i

O.U.R. Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!