“Izvanredno!”
Komentar o hotelu Zavicaj Restaurant

Zavicaj Restaurant
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 3. jul 2018.

Sjajan restoran! Povoljne cene a užitak maksimalan! Osoblje vrlo ljubazno i profesionalno, porcije velike i vrlo ukusne, a sve to u divnom ambijentu! Sve preporuke, idem u restoran baš redovno i prezadovoljan sam!

Hvala korisniku Safari785766
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. jul 2018.

Poštovani Miloše,

Hvala Vam na divnim rečima, najvišoj oceni i preporuci za naše buduće goste!
Drago nam je da je Zavičaj ispunio Vaša očekivanja i postao Vaš redovan izbor kada su u pitanju restorani domaće kuhinje.

Osoblje restorana Vam šalje lep pozdrav i nadamo se da ćemo i u budućnosti biti u prilici da budemo Vaši domaćini.

Komentar je napisan: 16. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Predivna klopa, još divnije osoblje i autentična atmosfera, sve što vam je potrebno za sjajne uspomene. Topla preporuka svima

Hvala korisniku Dreamer781275
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. jun 2018.

Poštovani,

Hvala Vam na ovako lepim rečima i vremenu koje ste izdvojili da podelite Vaše iskustvo sa nama i našim budućim gostima. Drago nam je da ste uživali i da je Zavičaj ispunio Vaša očekivanja.
Biće nam zadovoljstvo da nas ponovo posetite, u dobrom društvu, kao i ovog puta.

Menadžment tim restorana Zavičaj

Komentar je napisan: 8. jun 2018.

Porcije su dovoljno velike da bi zadovoljile ukus i ovdašnjih gastronoma.Osoblje je ljubazno i neposredno , što je vrlo bitno za atmosferu u restoranu .Cene su pristupačne.

Hvala korisniku ValdetH9
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. jun 2018.

Poštovani,

Hvala Vam na lepom komentaru i pet zvezdica. Drago nam je da ste uživali u ponudi našeg restorana i da smo ispunili Vaša očekivanja.
Osoblje restorana Vam šalje lep pozdrav i nadamo se da ćemo biti u prilici da Vas ponovo ugostimo u Zavičaju.

Komentar je napisan: 31. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Oduševljeni smo hranom, cijenom kao i uslugom... idemo sigurno opet na repete... drugdje bi takva hrana bila puno skuplja... pogotovo na moru

Hvala korisniku Vjezbenik Z
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. jun 2018.

Poštovani,

Puno Vam hvala na ovako lepim rečima. Drago nam je da ste uživali u ponudi našeg restorana i da smo ispunili Vaša očekivanja.
Biće nam veliko zadovoljstvo da ponovo budemo Vaši domaćini.

Komentar je napisan: 28. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Posebno je draga gospođa Zorica. Uvijek je nasmijana i imate osjećaj da ste dobrodošli.
Ostala posluga je vrlo profesionalna.
Hrana za polizati prste.
Svima preporuka.

Hvala korisniku MarinkoZg
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. maj 2018.

Poštovani Marinko,

Veliko hvala na ovako lepom komentaru i visokoj oceni za naš restoran.
Drago nam je da smo ispunili Vaša očekivanja i da ste uživali u ponudi Zavičaja.

Naše osoblje, na čelu sa gospođom Zoricom Vam šalje veliki pozdrav u nadi da ćete biti u prilici da nas ponovo posetite.

Menadžment tim restorana Zavičaj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zavicaj Restaurant gledali su i

Zavicaj Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!