“Vrlo dobro”
Komentar o hotelu Zavicaj Restaurant

Zavicaj Restaurant
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Dobra klopa i velike porcije..ambijent je etno i atmosfera je prijatna..zaposleni bas i nisu predusretljivi..u svakom slučaju vidimo se opet.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku CrnaTackica
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru.

Žao nam je što nismo u potpunosti ispunili Vaša očekivanja, ali sigurni smo da će utisak biti bolji kada nas posetite sledeći put.

Sve najbolje,

Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Ovaj etno restoran se nalazi na nešto malo više od 25 km od Beograda na Ibarskoj magistrali. Uređen je u umerenom etno stilu, što znači da nije pretrpan detaljima koji vam vise nad glavom.
Hrana je domaća i odlična - svaka preporuka. Cene su umerene.
U središtu restorana je peć na drva koja daje vrlo prijatnu toplotu tokom zimskih meseci i uz karirane (čiste) stolnjake nas vraća u neka stara, zaboravljena vremena.
Restoran je vrlo pogodan za porodične ručkove, večere ili slavlja.
Preporuka!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku ljilja41

Poštovana,

Hvala Vam na zaista divnim rečima i najvišoj oceni za naš restoran.

Restoran o kojem pišete jeste prvi u lancu restorana Zavičaj, koji se nalaze na nekoliko lokacija u Beogradu.

Drago nam je da Vam se dopala prvenstveno hrana, zatim usluga i ambijent.

Još jednom hvala na preporukama, a mi Vas pozivamo da ponovo budete naš gost i posetite i neki od preostalih pet Zavičaja, kada budete u prilici.

Srdačno,

Komentar je napisan: 9. april 2019. sa mobilne aplikacije

Malo mesto ali izuzetno moćno.Eksplozija domaćeg roštilja i hladne rakije.Vidimo se ponovo.Za preporuku

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku minjanew
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. april 2019.

Poštovani/a,

Puno Vam hvala na ovako lepom komentaru!

Zadovoljstvo je kada pročitamo da smo ispunili očekivanja naših gostiju i hvala Vam što ste svoje mišljenje podelili sa nama i našim budućim gostima.

Do sledećeg susreta,

Lep pozdrav,

Komentar je napisan: 9. april 2019. sa mobilne aplikacije

Poslije par godina ponovo smo posjetili ovo mjesto i izašli potpuno razočarani. Od neljubaznog prijema, preko mlake supe, do najgore Karadjordeve šnicle, sve je bilo loše. Nećemo nikad više svratiti ovdje.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Veselin B
Komentar je napisan: 28. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Овај ланац ресторана већ годинама држи висок ниво услуге. Добре цене, врло укусна храна, љубазно особље, пријатан амбијент, све је савршено за добре породичне ручкове или за пословне ручкове док год није превелики број људи.
Башта је такође врло лепа и пријатна.
Искрена препорука.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Bulebusko
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. mart 2019.

Poštovani,

Hvala Vam na lepim rečima i vremenu koje ste izdvojili kako biste ostavili komentar i ocenili Zavičaj najvišom ocenom.

Drago nam je da ste uživali i biće nam drago da ponovo budete gost našeg restorana.

Srdačan pozdrav,

Menadžment tim restorana Zavičaj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zavicaj Restaurant gledali su i

Zavicaj Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!