“Uredno,cisto,skladno”
Komentar o hotelu Zavicaj Restaurant

Zavicaj Restaurant
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije

Zavičaj je izuzetan restoran,prvo sto ima parking,drugo,terasa ogromna, ukusno namestena.gornji deo restorana cist uredan kao i toaleti.Hrana raznovrsna,ukusna i obimna.Konobari pola pola,stariji iskusni,i mladji lepo se nadopunjuju.preporuka je 100% da ćete se lepo provesti.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku JoopS144
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru i preporuci za Zavičaj.

Samo da napomenemo da je Zavičaj o kojem pišete, jedan od šest Zavičaja u lancu i nalazi se na Zvezdari, a ne u Ulici Gavrila Principa na čijem se profilu nalazimo.

Biće nam drago da Vas ugostimo i u nekom od ostalih naših restorana - Zavičaj Balkanska, Oblakovska, Skadarlija ili na ibarskoj magistrali i Barajevu.

Još jednom se zahvaljujemo na lepom komentaru i šaljemo Vam lep pozdrav.

Srdačno,

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Dobra klopa i velike porcije..ambijent je etno i atmosfera je prijatna..zaposleni bas i nisu predusretljivi..u svakom slučaju vidimo se opet.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku CrnaTackica
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru.

Žao nam je što nismo u potpunosti ispunili Vaša očekivanja, ali sigurni smo da će utisak biti bolji kada nas posetite sledeći put.

Sve najbolje,

Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Ovaj etno restoran se nalazi na nešto malo više od 25 km od Beograda na Ibarskoj magistrali. Uređen je u umerenom etno stilu, što znači da nije pretrpan detaljima koji vam vise nad glavom.
Hrana je domaća i odlična - svaka preporuka. Cene su umerene.
U središtu restorana je peć na drva koja daje vrlo prijatnu toplotu tokom zimskih meseci i uz karirane (čiste) stolnjake nas vraća u neka stara, zaboravljena vremena.
Restoran je vrlo pogodan za porodične ručkove, večere ili slavlja.
Preporuka!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku ljilja41

Poštovana,

Hvala Vam na zaista divnim rečima i najvišoj oceni za naš restoran.

Restoran o kojem pišete jeste prvi u lancu restorana Zavičaj, koji se nalaze na nekoliko lokacija u Beogradu.

Drago nam je da Vam se dopala prvenstveno hrana, zatim usluga i ambijent.

Još jednom hvala na preporukama, a mi Vas pozivamo da ponovo budete naš gost i posetite i neki od preostalih pet Zavičaja, kada budete u prilici.

Srdačno,

Komentar je napisan: 9. april 2019. sa mobilne aplikacije

Malo mesto ali izuzetno moćno.Eksplozija domaćeg roštilja i hladne rakije.Vidimo se ponovo.Za preporuku

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku minjanew
Management_Zavicaj, Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. april 2019.

Poštovani/a,

Puno Vam hvala na ovako lepom komentaru!

Zadovoljstvo je kada pročitamo da smo ispunili očekivanja naših gostiju i hvala Vam što ste svoje mišljenje podelili sa nama i našim budućim gostima.

Do sledećeg susreta,

Lep pozdrav,

Komentar je napisan: 9. april 2019. sa mobilne aplikacije

Poslije par godina ponovo smo posjetili ovo mjesto i izašli potpuno razočarani. Od neljubaznog prijema, preko mlake supe, do najgore Karadjordeve šnicle, sve je bilo loše. Nećemo nikad više svratiti ovdje.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Veselin B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zavicaj Restaurant gledali su i

Zavicaj Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!