“Kompletan ugodjaj! ”
Komentar o hotelu Zavicaj Restaurant

Zavicaj Restaurant
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 21. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Volim ovo mesto i rado dolazim nedeljno. Odlicnu hranu imaju, mere za sprečavanje sirenja covid virusa su preduzeli. Ljubazno osoblje, cene su pristojne.

Hvala korisniku jole1111
Pavlovic_Marija, Public Relations Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. novembar 2020.

Poštovani,

Veliko hvala na ovako lepom komentaru! Drago nam je da je Zavičaj Vaš izbor i da ste naš redovan gost.

Do sledećeg susreta,

Srdačno,

Komentar je napisan: 26. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji restoran domaće i nacionalne kuhinje u gradu! Sve je apsolutno savršeno, šta god smo ikada poručili, a muž i ja dolazimo ovde već godinama i smatramo ovaj Zavičaj drugom kućom .

Jedino je od ponude i ukusa hrane osoblje i usluga bolja, što prema domaćim što prema stranim gostima..Baš baš smo prezadovoljni svime i vrlo rado se vraćamo ❤️.

Da dodam da veoma paze i upražnjavaju sve mere povodom trenutne epidemiološke situacije (i u kuhinji i u sali), svo osoblje nosi maske sve vreme, praktikuju socijalnu distancu uz istovremenu pažljivu i posvećenu uslugu svakom gostu. Stolovi su takodje sa razmakom, tako da potpuno bezbedno može da se uživa u djakonijama iz magične kuhinje restorana Zavičaj .

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku natasapecencic
Pavlovic_Marija, Public Relations Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. septembar 2020.

Poštovana Nataša,

Koristimo priliku da Vam se zahvalimo na divnim rečima i vremenu koje ste izdvojili kako biste svoje iskustvo podelili sa nama i našim budućim gostima!

Posebno nam je drago što nam se rado i često vraćate, jer upravo to i jeste najlepši kompliment na račun kvaliteta naših specijaliteta kao i usluge koju kolektiv Zavičaja pruža dugi niz godina.

Osoblje restorana Vama i Vašem suprugu šalje lep pozdrav i još jednom hvala na ovakvom komentaru!

Menadžment tim restorana Zavičaj

Komentar je napisan: 22. jun 2020.

Obroci obilni i ukusno spremljeni cene hrane relativno pristojne ali vina preskupa , redovne cene po kojima moze da se kupe te buteljke su 4-4.5 puta skuplje sto mislim da je preterano za bilo koji restoran, ako idete samo na rucak mislim da je ok.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku ivanboskovic
Pavlovic_Marija, Public Relations Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jun 2020.

Poštovani,

Hvala Vam na poseti i komentaru. Mišljenje naših gostiju nam je važno i hvala Vam što ste svoje podelili sa nama.

Biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo u Zavičaju.

Lep pozdrav,

Komentar je napisan: 14. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran za sve pohvale. Ambijent na nivou,konobari profesionalni,brza posluga hrane i sve pohvale za kuhinju...

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku RajkoB21
Pavlovic_Marija, Public Relations Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. mart 2020.

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru. Drago nam je da smo ostavili ovakav utisak na Vas. Radujemo se sledećem susretu.

Komentar je napisan: 2. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Jedini lanac restorana u Beogradu koji savrseno oslikava Srbiju. U koji god da udjete,bicete ljubazno docekani,brzo usluzeni,izaci siti i napiti puni lepih utisaka a za normalnu cifru!!! Bila sam vec nekoliko puta,sto sa porodicom,sto poslovno u vise njihovih restorana i stvarno nema razlike sto je za svaku pohvalu. Rakijica je odlucna (posebno dunja), sac je za svaku pohvalu a i mesano meso je vrhunsko. Ako trazite restoran a da vas ne boli glava kako ce vam biti zadovoljni gosti,ovo je pravo mesto. Sve pohvale

Hvala korisniku gaga979
Pavlovic_Marija, Public Relations Manager objekta Zavicaj Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. mart 2020.

Poštovana,

Koristimo priliku da Vam se zahvalimo na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam napisali ovako lep komentar.
Drago nam je da redovno uživate u našim restoranima i biće nam veliko zadovoljstvo da se taj trend nastavi :)

Još jednom hvala na ovako lepoj preporuci.

Menadžment tim restorana Zavičaj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zavicaj Restaurant gledali su i

Zavicaj Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!