“Najbolji restoran u Beogradu”
Komentar o hotelu Toro Grill

Toro Grill
Kuhinje: italijanska, odresci
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 4. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji restoran u Beogradu ,najbolja hrana, najbolja usluga konobora. Ukusna hrana u ugodnom ambijentu sa odlicnim ugodajem pijaniste i pjevacice sa laganim notama olivera.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku lovrez2017

Komentar je napisan: 24. april 2019. sa mobilne aplikacije

Obucute se elegantno i skupo, jer vas u suprotnom sedi čika nece usluziti kako treba i "slucajno" ce zavoravljati vase narudžbine. Zato je dobio 100din baksisa, i ako je hrana bila vrhunska. Da sam mogao tipovao bih kuvara!

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Ana K
Komentar je napisan: 20. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Mesto ima lepu atmosferu, cisto je, osoblje je ljubazno.
Porcije su izuzetno male i jako skupe.
Ko zeli da se slika da je bio na fensi mestu ali ako ocete ozbiljno da jedete, mesto nije za Vas.
Biljana, Zemun, Srbija

Datum posete: novembar 2018.
2  Hvala korisniku biljanatomovic
Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Jeli smo rebeye steak koji je bio vrhunski lipo pecen cisti medium. Osoblje ugodno i pricljivo. Uglavnom se isplati svratiti.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku 410ukg
Komentar je napisan: 20. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Seli smo posle šetnje kejom da predahnemo, konobar je insistirao da porucimo vino a devojka je trudna u 8 mesecu.... Naljutio se kada smo poručili kiselu vodu koju na kraju nismo ni dobili, umesto kisele je donesena obična flasirana voda. Naručili smo vocne salate i kolače a komentar konobara je bio citiram : " samo to? ", potom je tokom ostatka posete konstantno je napadno obigravao oko stola, meni je uzeo tanjir a nisam završio sa salatom, takođe mogli su da izvade semenke iz voća, grejpfrut je bio pun semenki.
Poradite na usluzi obavezno, odavno se nisam negde tako loše proveo!!

Steak nzm kakav je ali da platim 15000 din za kilogram mi ne pada napamet, i kakva je to fora da se od priloga služi jedan osrednji krompirić.

Nikada se više neću prevariti i doći kod vas

4  Hvala korisniku EdiH145

Putnici koji su gledali informacije o mestu Toro Grill gledali su i

Toro Grill – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!