“Cuveni Lovac ! Karakteristican lovacki ambijent unutra, najlepsa basta na Vracaru.”
Komentar o hotelu Restoran Lovac

Restoran Lovac
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 20. septembar 2017.

Vrlo dobra hrana, usluga na nivou, puno ljudi u svako doba. Veliki izbor dobrih rakija.

Lovacki specijaliteti, kao i veci deo jelovnika je za prave gurmane. Prava domacinska nota ukusa ! Najbolji dnevne ponude obroka na Vracaru.

Hvala korisniku jelisavetarose

Komentar je napisan: 15. april 2017. sa mobilne aplikacije

Kao turista sam, bio jednom prilikom, i inace cuo za ovaj restoran. Danas je moj prijatelj po mojoj preporuci otisao sa prijateljima na rucak i dobio odgovor - s obzirom da nemate rezervisano mozete ako hocete ostati 1 sat ??!?!!
Inace restoran je bio prazan u tom momentu. Kako turista koji zeli posjetiti ovaj restoran moze znati za ovo pravilo??? Smijesno i neprofesionalno.

3  Hvala korisniku Darko D
Komentar je napisan: 6. januar 2017.

Bila sam sa prijateljima iz inostranstva, gostima iz Turske, hrana je bila u redu, sasvim zadovoljavajuća, alii bila nam je poslužena najužasnija turska kafa kakvu nisam mogla da zamislim.
Vodite strogo računa ako mislite ovde da pijete kafu, možete da se neprijatno iznenadite.

Hvala korisniku iva v
Komentar je napisan: 7. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Jedan od retkih restorana sa istorijom koji i dalje dobro radi. Menadzer i konobari znaju posao, vrlo su ljubazni i predusretljivi sto uz dobar rostilj i toceno pivo daje sjajan provod.

1  Hvala korisniku petaruskokovic
Komentar je napisan: 24. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Gulas od divljaci u lepinji <3 fenomenalno! Usluga brza, ljubazno osoblje. Izbor piva srednji, ali zato ima veliki izbor rakija (npr. 7 dunja!).

Hvala korisniku Vesna V

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Lovac gledali su i

Restoran Lovac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!