Komentar je napisan: 24. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Boravio sam poslovno u hotelu, idealan je za tu namjenu. Hrana je dobra, smjestaj takodje, imaju vise sala za seminare i sastanke. Nalazi se na dobroj lokaciji, u blizini svih bitnijih mjesta u Beogradu

Datum boravka: mart 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku JovanB110
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. mart 2018.

Poštovani Jovane,

pre svega hvala Vam što ste izabrali naš hotel za kao i što ste podelili svoje mišljenje na TripAdvisor-u. Drago nam je da je hotel zadovoljio Vaša očekivanja i nadamo se da ćemo uskoro imati priliku da Vas ponovo ugistimo.

S poštovanjem,
Aleksandar Vasilijević

Komentar je napisan: 10. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Prekrasan hotel i po meni jedan od najboljih hotela u Beogradu. Osoblje je iznimno profesionalno i uslužno te na svaki tvoj zahtjev odgovaraju sa osmjehom. Doručak je jedan od boljih ,te se nudi toliki izbor da se teško možeš odlučiti što ćeš jesti.
Sobe su prostrane,stvarno uredne i ciste
Preporuka za ovaj hotel te pohvale za gospodina Branislava sa recepcije.

Datum boravka: decembar 2017., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Sasa0606
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. decembar 2017.

Poštovani Saša,

pre svega hvala Vam na poseti i na vremenu koje ste izdvojili da napišete ovu sjajnu recenziju.

Izuzetno nam je drago da ste uživali u našem hotelu, u našem doručku ali pre svega da je naše osoblje bilo na visini zadatka.

Iskreno se radujemo narednom susretu.

Aleksandar Vasilijević

Komentar je napisan: 2. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Prostrana koferencijska sala sa svom potrebnom konferencijskom opremom, prostor za koktel pauze ukusno srednjem i profesionalan, osoblje srdačno, malo mesta za parkiranje, pomalo zbunjujuće prilaz i ulaz u hotel ...

Datum boravka: septembar 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku slobodank313
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. septembar 2017.

Poštovani goste,

Pre svega želimo da Vam se zahvalimo na Vašoj poseti kao i vremenu koje ste izdvojili da ocenite naš hotel.

Izuzetno nam je drago da ste uživali tokom događaja organizovanog u hotelu Falkensteiner Belgrade kao i da je konferencijski prostor kao i naše osoblje ostavilo tako pozitivan utisak.

Nadamo se da ćemo uskoro imati prilike da Vas ponovo ugostimo.

S poštovanjem,
Aleksandar Vasiliejvić
Generalni direktor

Komentar je napisan: 21. avgust 2017.

Veoma smo prijatno iznenadjeni cistocom u hotelu ( sta je nama najbitnije ), zatim ljubaznoscu osoblja i doruckom koji je raznovrstan i ukusan. Opsti utisak vise od ocekivanog.
Milos i Boba
Stuttgart-Deutschland

• Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku 111milos
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. avgust 2017.

Poštovani Miloše,
Zahvaljujemo se na ovako odličnom komentaru!
Zaista nam je zadovoljstvo da budemo domaćini tako izuzetnim gostima kao što ste vi i nadamo se da ćete i sledećeg puta imati još lepši i ugodniji boravak!
Aleksandar Vasiliejvić, Generalni direktor

Komentar je napisan: 22. decembar 2015.

Visok standard hotelske usluge za optimalnu cijenu. Najveću razliku u odnosu na ostale hotele čine zaposlenici Falkensteinera koji su uvijek na usluzi, imaju rješenje za svaki upit i održavaju izrazito prijateljsku atmosferu uz puno uvažavanje gosta, bez iznimke, od čistaćice do managementa.

• Datum boravka: decembar 2015., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku DCovic
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 8. februar 2016.

Poštovani goste,

Pre svega zahvaljujemo se na Vašim pozitivnim komentarima vezanim za naš hotel.
Uvek nam je zadovoljstvo da ugostimo naše stalne goste jer pozitivna povratna informacija o kontinuitetu kvaliteta za nas od velike važnosti.
Očekujemo vas uskoro u Falkensteiner-u!

Aleksandar Vasilijevic, General Manager