Plaćanja koja obavljaju partneri utiču na poredak cena koje su prikazane, a za naredbe sortiranja istaknutih ili sponzorisanih unosa, plaćanja partnera mogu da utiču i na poredak navedenih smeštajnih objekata.
Komentar je napisan: 27. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Prije samog boravka u hotelu,koje je bilo odlicno i na nivou,izrazito pohvaljujem gdicu. Mariju Tomic koja je vrlo profesionalna,ljubazna i uvijek na usluzi,kada dodjete na sank popit nesto,imat cete sretniji dan, a druga osoba je gdin Janko s recepcije;ljubazan i diskretan. Sve ostalo je svjetskom nivou. Kovacevic i Saric

Datum boravka: februar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku 631katarinak
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. mart 2019.

Poštovani Gosti, pre svega hvala Vam što ste izabrali naš hotel tokom svog boravka u Beogradu kao i na ovom prelepom komentaru. Izuzetno nam je drago da ste pre svega bili zadovoljni našom uslugom, a sve pohvale smo preneli i kolegama Mariji i Janku lično.

Radujemo se i sledećem susretu!

Komentar je napisan: 20. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Moram ovog puta da se zahvalim i da pohvalim osoblje Vaseg restorana.Posebno decka Milana koji se potrudi da svaki put ispostuje nasu firmu i nase strane partnere.Uvek nas iznova iznenadi Vas savrsen dorucak i usluga.Hvala Vam

Datum boravka: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Ivan K
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. decembar 2018.

Poštovani Ivane, pre svega hvala Vam što ste izabrali naš hotel tokom svog boravka u Beogradu kao i na ovom prelepom komentaru. Izuzetno nam je drago da ste uvek zadovoljni našom uslugom, a sve pohvale smo preneli i kolegi Milanu lično.

Radujemo se i sledećem susretu!

Komentar je napisan: 6. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Naslovio sam komentar zbog toga sto mlado i ljubazno osoblje daje poseban sarm ovom odlicnom hotelu. U komentarima se vec navodi dobra lokacija, bogat dorucak, i sl. Spomenuo bih i jako dobar i pouzdan internet u svim djelovima hotela, sto cesto i nije slucaj u hotelima, pa i ovog ranga.. Konferencijske sale takodje, ugodne i funkcionalne.. Sve preporuke za ovaj prijatni hotel.

Datum boravka: oktobar 2018.
Hvala korisniku DraskoK10
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. oktobar 2018.

Poštovani goste,

pre svega hvala Vam na poseti i prelepim rečima koje ste podelila sa nama.

Izuzetno mi je drago da čujemo da ste u potpunosti uživali u našem hotelu, pre svega u našoj usluzi na koju obraćamo posebnu pažnju.

Biće nam zadovoljstvo da Vas uskoro ponovo ugostim.

S poštovanjem
Generalni direktor

Komentar je napisan: 7. jun 2018.

Odličan izbor dobro opremljenih poslovnih sala , kao i sjajan izbor hrane. Stručno i ljubazno osoblje , posebno bih pohvalila Eržebet i Adrianu. Lokacija Hotela je odlična u poslovnom delu grada, takođe sva važna mesta su lako dostupna. Konforne sobe, doručak najbolji u gradu sa ponudom sveže ceđenih sokova, čak i sok aronije, neki od najboljih austriskih , srpskih i internacionalnih specijaliteta, pa i toplih jela , kao što su razne vrste prolećnih rolnica, prinčanih kuglica i td. što ponudu čini tako raznovrsnom. Za one ekstravagantnije u ponudi je i proseko sa jagodama , što sve zajedno čini tu jedinstvenu dozu šika , koja Falki reljefno odslikava od svih drugih hotela. Nažalost Hotel nema bazen ali masaže su izuzetne i spa centar ima lep pogled na grad.

Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Iris284
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. jun 2018.

Poštovana gošćo,

hvala Vam pre svega na tome što ste odabrali naš hotel za održavanje Vašeg događaja. Izuzetno mi je drago što je sve bilo na nivou Vaših očekivanja i što ste bili zadovoljni uslugom, prostorom, lokacijom, kao i našom ponudom hrane i pića.

Iskreno se nadamo da ćemo uskoro ponovo imati priliku da Vas ugostimo.

Srdačan pozdrav,
Aleksandar Vasiliejvić

Komentar je napisan: 24. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Boravio sam poslovno u hotelu, idealan je za tu namjenu. Hrana je dobra, smjestaj takodje, imaju vise sala za seminare i sastanke. Nalazi se na dobroj lokaciji, u blizini svih bitnijih mjesta u Beogradu

Datum boravka: mart 2018.
Hvala korisniku JovanB110
Aleksandar V, General Manager objekta Falkensteiner Hotel Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. mart 2018.

Poštovani Jovane,

pre svega hvala Vam što ste izabrali naš hotel za kao i što ste podelili svoje mišljenje na TripAdvisor-u. Drago nam je da je hotel zadovoljio Vaša očekivanja i nadamo se da ćemo uskoro imati priliku da Vas ponovo ugistimo.