“Integralna pasta”

Vapiano
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020.

Pravilo restorana je: ukoliko se uzima mala porcija, ne postoji mogućnost da se uzme integralna pasta. Kao prvo, cene su izuzetno visoke, više nego u većini restorana, a ovo je izgleda još jedan način za uzimanje više novca. Kao drugo, u ostalim restoranima u kojima sam bila koji služe pastu, ovog pravila nije bilo, što je apsolutno logično, jer ukoliko ne jedem belo brašno/pastu, zašto bih morala ili da platim više za veliku porciju (koju pritom ne bih ni pojela)? Ovo nisam očekivala i smatram da je sramota za restoran.

Hvala korisniku Fafaron

Komentar je napisan: 27. avgust 2020.

Bolonjeze su imale vise uglja nego mesa, koliko je bilo zagorelo :( Karbonare su mogle da prodju. Prilicno neuravnotezen odnos cena i kvaliteta. Nadamo se da ce poraditi na kvalitetu jer je koncept restorana ok

Hvala korisniku Jelena13777
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Preskupo. Ispod proseka hrana. Neudobno. Za ovce koje vole sisanje. Izasli smo besni i sigurno nikad vise necemo doci. Svakom cemo preneti nase iskustvo. Nadam se da ce zatvoriti ovo grozno mesto

1  Hvala korisniku Јелена П
Komentar je napisan: 5. septembar 2019.

Vapiano u Uscu shooping centru.
Narucila sam raviole sa rikotom i spanacem, ko je bio u Italiji i probao ovaj specijalitet onda zna o cemu govorim.
Kod nas se stavlja obican sir, narendan umesto GRANE PADANE koja ne moze da se uporedi ni sa jednim drugim sirom, kada govorim o pastama.
Ali u Srbiji je izgleda sve to isto.
I stavljaju previse luka koji zapravo nema veze s vezom kada govorim o istom specijalitetu.
Ko zaposaljava kuvara oduzeti mu pod hitno tu dozvolu. Pozdrav

1  Hvala korisniku marinamF3255BE
Komentar je napisan: 9. maj 2019.

Kao sto pise u naslovu, lokacija je strava, sedeli smo na balkonu, prelep pogled. U pitanju je lokacija TC Rajiceva.

Hrana je mnogo zacinjena (sa belim lukom ga bas preteruju) i vise je plasticna nego sto je prava hrana. Narucio sam "Spaghetti bolognese" i mnogo bolje jedem kod kuce nego sto sam u ovom restoranu.

Zbog lokacije, ambijenta i zato sto je cedjena pomorandza bila fenomenalna ocena je veca inace za hranu ocena 2. Jedino je pozitivno sto je uvek sveze, narucite sta zelite i cekate i gledate kako kuvar to sprema za vas.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Milan37230

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vapiano gledali su i

Vapiano – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!