“Katastrofa”

Vapiano
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 2. januar 2021.

Nikad više u Vapiano u Rajićevoj! Neljubazno osoblje, hrana bljutava i zagorela, čeka se predugo. Zaobiđite!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Wander139572

Komentar je napisan: 17. oktobar 2020.

Pravilo restorana je: ukoliko se uzima mala porcija, ne postoji mogućnost da se uzme integralna pasta. Kao prvo, cene su izuzetno visoke, više nego u većini restorana, a ovo je izgleda još jedan način za uzimanje više novca. Kao drugo, u ostalim restoranima u kojima sam bila koji služe pastu, ovog pravila nije bilo, što je apsolutno logično, jer ukoliko ne jedem belo brašno/pastu, zašto bih morala ili da platim više za veliku porciju (koju pritom ne bih ni pojela)? Ovo nisam očekivala i smatram da je sramota za restoran.

Hvala korisniku Fafaron
Komentar je napisan: 27. avgust 2020.

Bolonjeze su imale vise uglja nego mesa, koliko je bilo zagorelo :( Karbonare su mogle da prodju. Prilicno neuravnotezen odnos cena i kvaliteta. Nadamo se da ce poraditi na kvalitetu jer je koncept restorana ok

Hvala korisniku Jelena13777
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Preskupo. Ispod proseka hrana. Neudobno. Za ovce koje vole sisanje. Izasli smo besni i sigurno nikad vise necemo doci. Svakom cemo preneti nase iskustvo. Nadam se da ce zatvoriti ovo grozno mesto

1  Hvala korisniku Јелена П
Komentar je napisan: 5. septembar 2019.

Vapiano u Uscu shooping centru.
Narucila sam raviole sa rikotom i spanacem, ko je bio u Italiji i probao ovaj specijalitet onda zna o cemu govorim.
Kod nas se stavlja obican sir, narendan umesto GRANE PADANE koja ne moze da se uporedi ni sa jednim drugim sirom, kada govorim o pastama.
Ali u Srbiji je izgleda sve to isto.
I stavljaju previse luka koji zapravo nema veze s vezom kada govorim o istom specijalitetu.
Ko zaposaljava kuvara oduzeti mu pod hitno tu dozvolu. Pozdrav

1  Hvala korisniku marinamF3255BE

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vapiano gledali su i

Vapiano – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!