“Hrana”
Komentar o hotelu Restoran DEVETKA

Restoran DEVETKA
Rangiran na 1.405. mestu od 1.751 Restorani u Beogradu
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Izbegavati u sirokom luku, uzas, blago receno. Bolja je hrana u Maxiju na gastro liniji. Sad smo isli tamo i nikad vise. Obecali nam i muziku koja se nije pojavila. Porcije su bile smesno siromasne, vise bi dobili na kiosku brze hrane. Sramota!!!!!!!

3  Hvala korisniku luminiferan

Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Ovo je zapuštena kafana sa kavlitetom hrane ispod proseka. Najveće neprijano iznenađenje bio mi je odlazak i izgled i higijena toaleta!

1  Hvala korisniku JasminaS162
Komentar je napisan: 14. april 2019.

Овакав насловни опис ресторана би вероватно био и најбољи могући. Овај стари београдски ресторан је тако сачувао традиционални изглед, како споља тако и изнутра, али и стару гарду од особља – како међу столовима тако и у кухињи. При свему томе, место је реновирано али не и естетски нарушено, у духу једнаке традиције. Стога овај ресторан заиста изгледа као нека планинска вила. У свом шумском окружењу, он је права атракција. Роштиљ је дефинитивно један од најбољих у граду а услуга јако добра. При свему томе, однос цене и услуге тј хране је јако добар. Деветка је тако једно од репрезентативних београдских места на које радо доводим госте из иностранства. На све ово напомињем да у Деветку вазда одлазим ван ударног времена типа викенда за који сам чуо да уме да наруши квалитет свега наведеног али то сам нисам искусио. Ресторан је просто огроман тако да је сваки од тих пута био полу-празан са особљем које је посвећено госту.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku hrebeljanovic
Komentar je napisan: 25. mart 2019.

Sa poslovnim prijateljima sam imao radni doručak u restoranu. Ljubazno osoblje, divna lokacija restorana i prelepo okruženje doprineli su da specijalitet kuće dobije na ukusu, iako se radilo o prosečnom kvalitetu Sve u svemu, u ovaj restoran vredi dolaziti cele godine zbog osećaja opuštenosti .

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku bnovakovic
Komentar je napisan: 31. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran u Košutnjaku ,prijatno okruženje, mir, miris šume...Moja preporuka da se poseti u toku dana kada može napolje da se sedi. Meni tradicionalna jela sa ovog područja, moja preporuka teletina sa krompirom ispod sača. Cene su pristupačne.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku JelenaT387

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran DEVETKA gledali su i

Restoran DEVETKA – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!