“Home”
Komentar o hotelu Klub Svetskih Putnika

Klub Svetskih Putnika
Rangiran na 1.410. mestu od 1.753 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 18. decembar 2019.

Mesto sa posebnim ambijentom. Prijatna atmosfera, kao i osoblje.
......
Place with special enterier and chill vibe

Hvala korisniku Zlaja95

Komentar je napisan: 29. novembar 2019.

Lepo mesto, puno detalja, dobar izbor rakija i koktela. Inače nalazi se odmah kod Skadarlije. Osoblje veoma ljubazno.

Hvala korisniku MarxBg
Komentar je napisan: 20. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Bila sam ovde par puta, izmedju ostalog, moja porodica je i pre par godina organizovala slavlje, tako da je jasno da sam imala i vise nego pozitivno misljenje o ovom divno uredjenom mestu, koje je jako neobicno u odnosu na ostale kafice u Bg-u. Medjutim, bila sam ponovo ovih dana sa prijateljima i toliko sam se razocarala da sam morala da napisem komentar, sto inace NIKADA ne radim. Naime, porucili smo koktele. Ja nisam popila nista gore u svom zivotu. Promenili pice, nismo zamerali devojci koja radi, iakl smo svaki put ustajali da je zovemo da porucimo. Kokteli su bukvalno bili neki sirup i voda i gomila leda. Sramno!!! Kada smo krenuli da platimo, prisli smo do sanka, gde je ona sedela, jer nam svakako nije prisla. Nismo dobili ni racun, ne bih o tome zasto. Zao mi je sto je lokal izgubio stalne goste. Toliko.

1  Hvala korisniku Jelena L
Komentar je napisan: 8. februar 2017. sa mobilne aplikacije

U klubu je zimi prilicno hladnjikavo jer izolacija nije najbolja. Koncept je zanimljiv, cene duhovito osmisljene (caj 168 din, kafa 188 din itd.) ali sve to pada u vodu kad dobijete caj u prljavoj solji! Zaista uzasno i to je razlog zbog kog se sigurno necu vise ovde vratiti.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Turistkinja
Komentar je napisan: 4. septembar 2016.

mesto je super ima bastu ali je ona izmedju zgrada nije pored puta,celo mesto je u starinskom fazonu,zanimljivo i nesvakidasnje,lepu bastu punu biljaka,kokteli su im odlicni ,jedino sto se morate da tacno znate gde je ili ga necete naci,naime treba potrefiti zgradu ulaz,pa onda pozvoniti na interfon pa sici stepenicama dole i kad pomislite u kakvu nas rupu vodi ovaj onda se odusevite i kazete wauuuuuuuu

Datum posete: maj 2016.
1  Hvala korisniku nikolap580

Putnici koji su gledali informacije o mestu Klub Svetskih Putnika gledali su i

Klub Svetskih Putnika – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!