“Prava kafana”
Komentar o hotelu PIVNICA Tosin Bunar

PIVNICA Tosin Bunar
Pogodno za: lokalna kuhinja
Pogodno za: lokalna kuhinja
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Atmosfera prava kafanska, harmonika svira. Svratio sam bio na pice. Zadovoljan sam mestom, ali mislim da su malo skuplji za ono sto nude. Konobari bi mogli pruzati profesionalniju uslugu.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 9. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajna usluga, lep, pravi kafanski ambijent, odlična hrana, umerene cene... Vraćam se tamo kao redovan gost.

Hvala korisniku Dusan1968
Komentar je napisan: 19. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je pravi primer dobrog srpskog roštilja.
Pljeskavicu na kajmaku i rebarca nećete nigde jesti ovako dobro.

Hvala korisniku 730vukr
Komentar je napisan: 27. april 2019.

Odnos cene i sveukupnog kvaliteta je nerealan, salate su basnoslovno skupe - i to sada u sezoni, rakija vilijamovka košta 350 dinara!!!!! Dugo se čeka a konobari su na granici neljubaznosti.. čemu dolazak ovde? Preskupo plaćeno loše isskustvo

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku slatkookusac
Komentar je napisan: 1. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Posle duzeg vremena ponovo smo se sastali u Dzakarti. Osoblje profi, meni proveren. Odlican izbor predjela sir odlican, pihtije za pohvalu! Kolenica i rebarca odlicno spremljeni. Preporucujem. Jedina primedba na salatu, kiseli kupus nije nivou doduse iskreno istice mu sezona! Dolazimo u maju ponovo kad bude basta.

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku Radizob

Putnici koji su gledali informacije o mestu PIVNICA Tosin Bunar gledali su i

PIVNICA Tosin Bunar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!