“Interesantni ukusi”

Rangiran na 2. mestu od 49 desert u Beogradu
Kuhinje: Kafe
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, letnja bašta
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, letnja bašta
Komentar je napisan: 7. novembar 2017.

Kvalitet sladoleda vremenom opada. Iako jos uvek ima interesantnih ukusa, nema vise one radosti koju smo osecali u vreme kada se radnja otvorila. Dizajn dobar i prepoznatljiv, lokacija odlicna, kvalitet na zalost zaostaje.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku brankica2017

Komentar je napisan: 13. jul 2017.

Ovo je divno mesto u centru Beograda gde se u domaćoj atmosferi može popiti božanstvena kafa ili, još bolje, pojesti odličan sladoled. Svi Beograđani to znaju, a onima koji dolaze u Beograd predlažem da skrenu ulevo od Akademije nauka i da iz Knez Mihailove uđu u božanstvenu ulicu Vuka Karadžića. Ubrzo će naići na Moritz Eis i zasladiti se i rashladiti ukusnim sladoledom. Sve pohvale za zaposlene i vlasnika!

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku VioletaB67
Komentar je napisan: 12. jul 2017.

Ima intertesantnih ukusa koje svakako treba probati, Tako da je preporuka pre nego izaberete jedan ukus svavko probati vise kombinacija ili ko je mogucnost svaki put da menja. Preporuka u svakom slucaju.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Milicamima
Komentar je napisan: 12. jul 2017.

sa vremenom se gubilo na kvalitetu sladoleda, kugle su sve manje i manje i na zalost sve se svodi na cistu komercijalu, osim izuzetne lokacije, vise tuda ne prolazimo zbog sladoleda

Datum posete: jun 2017.
2  Hvala korisniku Jovan2007
Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Odlican sladoled i usluga.Dosli smo bas prsled kraj radnog vremena a djevojke su nas usluzile.Svaka cast.

Datum posete: jun 2017.
1  Hvala korisniku bojanat70

Putnici koji su gledali informacije o mestu Moritz Eis gledali su i

Moritz Eis – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!