“Love this place”

Pizza Bar
Kuhinje: italijanska, Pica
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 13. februar 2020.

Osoblje veoma ljubazno. Lokacija je odlicna! Kada se radi o hrani odlicna italijanska klopa! Jedina zamerka je dim od cigareta koji se malo jace oseti, pa bi mogli da pojacate ventilaciju. Inace zaista svaka cast!

Hvala korisniku rankomiletin

Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Kad sam preuzeo picu za klince sve je bilo korektno kao i uvek uz naravno pola sata pripreme...
Doneo kuci sve kul radost do povrede deteta koji je iz usta izvadio zicu pa smo resto bacili...
Na reklamaciju klasika , tacno zlatna zica ,moze se desi kad peremo , znate radna snaga losa itd...dodjite na veceru u znak izvinjenja itd...samo posalji mail i fotke kao neki dokaz. Ja reko ne treba vecera mozda neka pica za poneti kad ono truba hahah...tipa posalji i duvaj u svoju picu..
Metal detektor sigurno nemaju pa eto pazljivo...

Hvala korisniku goranl781
Komentar je napisan: 10. novembar 2019.

Izgleda da je u restoranu neophodno poruciti vise od pice, ili bar tako konobar kaze, upravo smo dobili komentar da nam porudzbina u restoranu kasni jer smo porucili samo picu, pa svi ostali imaju prednost :)

Hvala korisniku Vladimir C
Komentar je napisan: 13. septembar 2019.

Uvek ukusna pica, relativno brza usluga i prijatna unutrasnjost restorana. Sve sto smo probali od hrane, bilo je odlicno.

Hvala korisniku sara_my3
Komentar je napisan: 11. avgust 2019.

Usluga korektna, stolovi previse mali, ali sve je okej. Chicago pizza je najbolja, nekad se vise ceka, kad je pun lokal, ali to je razumljivo

Hvala korisniku Hedonista321

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizza Bar gledali su i

Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!