“Izvanredno”

Pizza Bar
Kuhinje: italijanska, Pica
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020.

Hrana izvrsna , usluga dobra, prijatno i ljubazno osoblje, ambijent izuzetan, svetski.
Bašta je jedna od najlepših u gradu.

Hvala korisniku Mirjana D

Komentar je napisan: 2. oktobar 2020.

Сувишно је говорити о ресторану. Број утисака сам говори за себе. Само ћу написати да не потсоји бољи ресторан у граду што се тиче прпиремања пице. Никад нисмо добили ништа мање квалитетно него претходних пута, а сваки пут пице су биле врхунске.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku protak
Komentar je napisan: 25. septembar 2020.

Za porodicu sa decom smo naručili tri pice, vreme dostave za Novi Beograd je bilo 40 minuta. Posle 35 minuta su nas zvali da kažu da nemaju obično testo, već samo Čikago (debelo) testo i da za dostavu treba da čekamo još 40 minuta. Sramota živa. Bar da su odmah rekli da nemaju to što smo naručili, a ne ovako da Dva puta čekamo po 40 minuta. I to sa decom. Džaba i ukus i reputacija, kad je usluga katastrofa.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku ZAndjelkovic
Komentar je napisan: 19. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Narucio sam pizu i lasagnu i mogu reci da da je ukusno ali bi mnogo bolje bilo kad bi hrana manje plivala u ulje

Hvala korisniku aleksandarc223
Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Hrana je bila stvarno bas ukusna. Jeli smo tanku picu. Super je sto posstoji veliki izbor razlicitih pica, ali takodje i druge hrane.
Cena je malo skuplja za ovakav kvalitet, ali ne previse.
Ocekujte vece guzve,ipak je restoran popularan.
Usluga je bila na zavidnom nivou.

Hvala korisniku bojan484

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizza Bar gledali su i

Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!