“Restoran u centru”
Komentar o hotelu Smokvica

Smokvica
Opcije za ručavanje: doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 23. januar 2018.

Neobičan meni,dobra usluga,vrhunska hrana,neobično serviranje,preporučujem.Kvalitetna hrana oduševiće vaše goste.

Hvala korisniku DizajnStudioJ

Komentar je napisan: 30. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Iskreno, supruga i ja smo krenuli u Casa Novu, ali nas nisu primili jer nismo imali rezervaciju. Usput smo prosli pored Smokvice za koju smo culi da je fino mjesto za posjetiti. Docekao nas je vrlo ljubazan konobar, a nasli su nam i sto iako nismo rezervisali. Supruga narucila pizzu sa prsutom, a ja losos teriyaki. Klopa stigla na vrijeme, i bila odlicno spremljena. Sve pohvale za kuhara i ljubazno osoblje. Preporuka za sve one koji ne znaju gdje bi jeli u Beogradu.

Hvala korisniku Ajdin C
Komentar je napisan: 28. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

O boze,kada neznamo za bolje,hvalimo ispred gazde Smokvicu, toliko restorana po Beogradu,koji imaju veliki parking,pa i samim tim i uzitak lepsi, ok za specijalitete,ali imaju indrugi restorani mozda jos ukusnije.Ali ok mozda je vlasnik pogresio sto je toliko ulozio u restoran koji nema parking .

Hvala korisniku JoopS144
Komentar je napisan: 9. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Predivno sarmantno mjesto,sa odlucnom ponudom hrane i pica,u peirodnom hladu smokve,uz izrazito ljubazno osoblje.
Sa rseno mjesto za mlade ljude.

Hvala korisniku mirjana331
Komentar je napisan: 26. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Cesto navratim ovde, izuzetno prijatna atmosfera na lepoj lokaciji u gradu, ljubazno osoblje i usluga na vrhunskom nivou.
Takodje, hrana izuzetna, sve pohvale.

Hvala korisniku PredragM163

Putnici koji su gledali informacije o mestu Smokvica gledali su i

Smokvica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!