“kafa <3”
Komentar o hotelu Costa Coffee

Costa Coffee
Rangiran na 20. mestu od 44 kafa i čaj u Beogradu
Komentar je napisan: 19. decembar 2016.

Sjajno mjesto za opustanje uz soljicu, solju ili soljetinu odlicne kafe! Usluga na nivou Kafa neprevazidjena.

Hvala korisniku Jelena K

Komentar je napisan: 2. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Konobarica uzasno neprijatna, usluga nikakva, visoke cene, neprijatna atmosfera, i na sve to, nema kafe!

Hvala korisniku Djolo1
Komentar je napisan: 17. oktobar 2016.

Jeste da imaju skuplju kafu ali je neprevazidjena i vredi svake pare..Usluga je uvek na nivou..Svaka cast...Preporucujem

Hvala korisniku gmileusnic
Komentar je napisan: 28. jun 2016.

Nisam sigurna koliko je ptorebno pisati o ovako poznatom brendu, barem kod nas, ali vredi napomenuti da je kafa odlična. Posebno me svaki put oduševe "pakovanja" kafe u šoljama koja mogu biti small, medium i large :) Ove large kafe su najbolje ako imate društvo za razgovor jer su baš za tu namenu: razgovor uz kafu. A cene? Veoma pristupačne i srazmerne ukusu i količini.

Hvala korisniku SuzanaHrabra
Komentar je napisan: 3. jun 2016.

Sjajno mesto za opustanje posle sopinga.Odlicna kafa,dobra usluga. Preprucujem predah u ovom lokalu.

Hvala korisniku 4.018

Putnici koji su gledali informacije o mestu Costa Coffee gledali su i

Costa Coffee – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!