“10 u pola sa lukom”
Komentar o hotelu To Je To

To Je To
Kuhinje: roštilj
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 7. februar 2019.

Bio sam sa drugarima ovde na rucku.

Restoran je u centru grada,mada malo skriveniji.

Uzeli smo 3 porcije 10 u pola sa lukom.

Porcije su bile zadovoljavajuce velicine, moglo je to malo vise,prosto mu je nedostajajo jos koji gram.

Sto se tice ukusa,bio je izuzetan I tu nema zamerki.

Lep je I detalj sto vam daju kuglu kajmaka pored lepinje a ne unutra pa da se sve istopi I razlije po tanjiru I pre nego sto dodje do vas.

Usluga je bila na nivou.

Datum posete: januar 2019.
2  Hvala korisniku NemanjaZ60

Komentar je napisan: 13. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Ukus savrsen pravi sarajevski cevapi usluga odlicna ambijent prijatan za sve...poslovni sastanak do porodicnog rucka sve preporuke

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku pavlestojic
Komentar je napisan: 19. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Nista posebno,lepinja suva,cevapi premasni,nisu bas ni jeftini. Nema parking mjesta.
Nije to to.....

1  Hvala korisniku IlicRade
Komentar je napisan: 7. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Bili jucer, prema priporucenju na trip advisoru aliii, cevapi maleni, na pola peceni, da nebi bilo kruha porciju pojela bi moja 5 letna hcerka.

Na zalost nije kao sto pise, danas trazimo drug roštilj.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku Vid G
Komentar je napisan: 18. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Mnogo ukusno meso, brza usluga, idealno za parove sa decom, porodice, prijatelje, niske cene, a odlican kvalitet!

1  Hvala korisniku Oleksandra_99

Putnici koji su gledali informacije o mestu To Je To gledali su i

To Je To – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!