Tripadvisor
Postavi
Prijemno sanduče

“Super pogled i ukusna hrana”
Komentar o hotelu Splav Kota 70

Splav Kota 70
Komentar je napisan: 9. april 2019.

Meni raznovrstan i odlican,hrana ukusna.Preporuka pica Kota i burgeri.Porcije obimne,cene pristojne.English cake je odlican za desert.Usluga je malo sporija ali je osoblje generalno ljubazno.Cesto je guzva,ne moze da se rezervise sto napolju,

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Anamarija M

Komentar je napisan: 1. april 2019. sa mobilne aplikacije

Dopada mi se mesto, lokacija. Usluga je dobra. Sjajno mesto da provedete rucak ili večeru sa prijateljima. Cene su malo Vese ali ne i preskup.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku kosrodoskrf
Komentar je napisan: 5. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Prvo smo narucili 1 l limunade. Konobar se nije setio da uz limunadu donese ili ponudi secer pa smo ga cekali da trazimo secer.
Pokusali smo da trazimo u 11.50 vikend ponudu obroka koja vazi od 12.00 ali konobar nije znao sta je u ponudi i rekao je da obicno kasne da jela nece biti gotova verovatno do 12.30. Pitali smo da se raspita ipak sta ima. Vratio se i rekao da su u pitanju miks kobasice. Odustali smo od toga.
Narucili smo picu i piletinu sa kikirikijem.
Pica je stigla potpuno zagorela sa donje strane (cela donja povrsina ugljen crne boje sa crnim ljuspicama koje otpadaju. Reklamiralo smo i doneli su nam drugu koja je bila ok.
Piletina sa kikirikijem je bila prosecna.
Uz picu nismo dobili kecap pa smo i to trazili posebno.
Na kraju smo dobili racun ali ne i kusur. Ocekivali smo da nam vrati kusur ali konobar nije nameravao da dodje sa kusurom. Zato smo i kusur morali sami da trazimo.

1  Hvala korisniku Dragana P
Komentar je napisan: 22. jul 2018.

Svratio sa drugarom više puta. Do sada sve super i korektno. Svaka preporuka za "Kota Doručak" koji je taman obilan koliko treba da bude jedan doručak.
Ambijent lep i prijatan. U proseku boravimo tamo do dva sata i čovek fino može da napuni baterije.
Sve u svemu, restorančić za svaku pohvalu.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Horesta
Komentar je napisan: 4. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Od Lokacije sve do klope - Kota je odlican izbor! Hrana im je odlicna - pogotovom rebarca i tatar, za svaku pohvalu!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Rokinidzo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Splav Kota 70 gledali su i

Splav Kota 70 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!