Free walking tours

Komentar je napisan: 31. jul 2018.
leo_
Odlicna tura i jos bolji vodic.

Komentar je napisan: 21. jun 2018.
Freedom759451
Pročitajte sve komentare (1.811)

1.811 rezultat
1.641
1.641
Komentar je napisan: 31. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Elokventni profesor povijesti sa instituta za povijest. Prepun znanja i volje da odgovori na svako pitanje. Strastveno radi svoj posao i zivi svaki detalj o kojem prica tijekom ture. Da je bar vise takvih ljudi! Svako cast!
U jednom dijelu ture casti rakijom domace proizvodnje uz opet zanimljivu pricu o rakiji u povijesno - tradicionalnom kontekstu...

Datum aktivnosti: januar 2018.
2  Hvala korisniku leo_
Komentar je napisan: 21. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Danas sam bio na turi po centru grada. Odusevljen sam izgledom grada, a nas vodic mirjana je najbolji vodic kojeg sam vidio u zivotu. Svaka prica koju nam je mirjana ispricala je bila interesantna i poucna. Iz torbe je svaki cas vadila rakij i druge potrepstine i svi iz grupe su bili odusevljeni sa njom. Svaka cast!

Datum aktivnosti: jun 2018.
2  Hvala korisniku Freedom759451
Komentar je napisan: 30. april 2018.

Sta reci o Beogradu sa svim njegovim lepotama a ne posetiti sve to?Morate doci u Beograd kao turisti i da vidite apaolutno sve sta cak i sama kao rodjena Beogradjanka od roditelja rodjenih u Beogradu kao imog deteta rodjenog u ovom divnom gradu nisam jos posetila i videla......Godisnja doba munjevito lete i ja ne stizem pored svih obaveza da vidim i upoznam moj grad u potpunosti..Ali obecavam na prolece...Ja volim i obozavam moj grad ali isto tako postoje gradovi koje volim u Srbiji a tu su prelepa VRNJACKA BANJA - SUBOTICA - PALIC - VELIKO GRADISTE SA SREBNIM JEZEROM i jos mnogo toga....

Datum aktivnosti: maj 2017.
Hvala korisniku andjela33anabela
Komentar je napisan: 27. mart 2018.

Po drugi put sa Zeljkom na pešačenju kroz Beograd i mogu slobodno reći da je ovaj put još i bolji a prvi put je bio fenomenalan. Dva i po sata vraćanja u istoriju Beograda i Srbije. Sledece godine verovatno i treći put i svakom bih preporucio, neće zažaliti.

Datum aktivnosti: mart 2018.
2  Hvala korisniku NemanjaM55
Komentar je napisan: 25. mart 2018.

Odlična tura, 2h30min čistog uživanja, može da se sazna pregršt zanimljivih činjenica! Željko je izvanredan, elokventan, duhovit i sa lakoćom drži pažnju svih prisutnih! Tura sa Željkom mora da postane jedna od najobaveznijih stvari koju svaki turista mora da obavi kada poseti Beograd.

Datum aktivnosti: mart 2018.
1  Hvala korisniku AleksandarM810