“Sve preporuke”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Kafe Restoran

Voulez-Vous Kafe Restoran
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opis: Situated in Neimar, close to a park, Voulez-Vous captures you and leaves breathless with its open space, garden component, its brightness, openness and friendly atmosphere. At the second glance it will conquer you with its specialized cuisine and the dishes prepared with devotion and love by our chefs. Altogether you can sense the balance of warmth and friendly atmosphere combined with excellent cuisine and cozy environment, wrapped in excellent prices. A safe haven in the city for those for whom combining lifestyle with its business is essential, Voulez-Vous is equipped with WI-FI connection.
Komentar je napisan: 15. septembar 2017.

Jako lep ambijent, i napolju i unutra.Hrana je fantasticnog ukusa sa pristojnim cenama, osoblje je super.Sve preporuke!

Hvala korisniku aleksamiloradovic3
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. septembar 2017.

Dragi Aleksa, hvala lepo na divnim rečima i pohvalama. Drago nam je da uživate kod nas! Uvek ste dobrodošli. Veliki pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 12. septembar 2017.

Pre nekih dva meseca smo drugar i njegova devojka na njihovu inicijativu dosli na veceru. Iako nikada nisam probao kuhinju ovog restorana, na njihov nagovor sam pristao da pojedem wok piletinu koju su mi oboje toplo preporucili. Da, bio sam skeptican. Wok piletina je nesto sto ne sme samo da se deklarise u meni kartama jer je pravljena u woku ( nadam se da jeste ) vec ona zaista mora da se "oseti" zasto se tako deklarise odnosno zove. Zasto bih ja ponovo dosao u vas restoran na veceru, rucak ili sta vec? Zbog posluge? Ona je prosecna kao i kod ostalih restorana. Zbog kult statusa koji uziva ovaj lokal u gradu? Ne, svakako ne. Zbog hrane koja je drugacija i posebna? Zasigurno nije. Ako ste se vec opredelili da od onoliko liko jela koja postoje u svetu, da izaberete wok piletinu koju ste stavili u vasoj meni karti, onda zasigurno je postojao debeo razlog za to, zar ne? Kuvar je pretpostavljam stajao iza kvaliteta koji je nudio dok je davao preporuku da se bas to jelo stavi u jelovniku. Ali po cemu se on razlikovao ili me je oborio s nogu? Ni po cemu. simbioza ukusa u ustima nije bila ni sa cim dominantna. Nije preovladavao niti jedan jedini segment u njemu. Toplo preporucujem basmati rizu za koju smete itekako da trazite 100-150 dinara vise kao opciju. Jer ce svako ili mnogi dati tog vise novca kako bi zaista osetili razliku u necemu, recimo. Povrce koje je bilo u woku bi trebalo cvrst i kompaktno. A nikako smezurano i koje je izgubilo svoju boju. To je jasan znak da je kuvar pogresno tretirao povrce. Pokusajte sa vise zacina da radite, eventualno. Ubacite basmati rizu kao opciju, recimo. Testenina ne bi trebalo da vam bude premekano skuvano. Mozda biste trebalo da razmislite kao opciju da ubacite jos po koju vrstu testenine. Verujem da bi se pozitivno odrazilo na goste. I za kraj. Mozda ce ovo surovo zvucati ali moram da napomenem. Svestan sam da kod nas ne postoji ( za pusace hvala Bogu ) zakon koji ce fizicki odvojiti prostor od nepusaca. I nisam toliko revan i kivan kada je kafic u pitanju. Ali kada je restoran u pitanju onda bi itekako trebalo da obratite paznju na to. Svaki vrhunski restoran, pogotovo van nasih granica vam nikada ali nikada nece ponuditi prostoriju u koju obedujete u prostoru sa pusacima koji puse njihove cigarete. Zamislite da ulazite u prosto, restoran, lokal gde se mesaju dim cigarete i mirisi sa stolova poput steaka, wok piletine, karadjordjeve i tome slicno? E sad, a zamislite kako dim cigarete ulazi u svu tu hranu i talozi se na jos vrelu testeninu, na preliv od karadjordjeve ili sok od steaka? To je nesto sto ce tek zaziveti i kod nas ali tek za par godina. Verujem da je vlasnicima lokala nepojmljivo da odvoje nepusace od pusaca... ali kada bi se barem malo osvestili i uvideli kako to restorani van nasih granica rade, uvideli bi da je to jedan krucijalan kriterijum koji bi morao biti ispunjen ako bi sebe hteli da deklarisu pod posebnim lokalom u gradu. Postoji jedan lokal u Monaku / da ga ne imenujemo sada ) koji je preko dana vise kao kafic. Cim padne noc, restoran menja karakter, presvlace se carsavi, prigusuje se svetlo, menja muzika i citava atmosfera i ambijent se pretvara u restoran i nesto mnogo ekluzivnije, otmenije. I tada pusaci znaju da ako zele da zapale cigaretu, moraju da izadju napolju jer ni po kojoj etici nije primereno da se dim stapa sa hranom koju jedemo.

2  Hvala korisniku Miroljub J
Komentar je napisan: 6. septembar 2017.

Atmosfera gradska, ekipa sarena ( sportisti, poslovni svet, doteran svet, ), korektan izbor hrane po pristupacnim cenama, bogate porcije lepo servirane, potpuno renovirana kuhinja i objekat, cisto, toaleti besprekorni, parking min za 10-ak vozila obezbedjen, ostali parkiranje u Zoni, lepa lokacija, ljubazno osoblje

Hvala korisniku Jovan2007
VoulezVousBelgrade, Guest Relations Manager objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 11. septembar 2017.

Dragi Jovane, hvala lepo na divnim rečima i pohvalama. Drago nam je da uživate kod nas! Uvek ste dobrodošli. Veliki pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 3. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Predivno mesto .... prelepo uredjeno..
Osecaj u restoranu je fenomenalan...:) hrana,usluga,dezert,osoblje...sve tip top BRAVO ...

Hvala korisniku Ivana V

Draga Ivana, hvala lepo na divnim rečima. Drago nam je da uživate kod nas! Uvek ste dobrodošli. Veliki pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 18. avgust 2017.

Apsolutna preporuka za posetu ovom restoranu.
Hrana je konstantno odličnog kvaliteta kao i kompletna usluga osoblja.

Hvala korisniku Aleksandar A

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Kafe Restoran gledali su i

Voulez-Vous Kafe Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!