“Fino”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Kafe Restoran

Voulez-Vous Kafe Restoran
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opis: Situated in Neimar, close to a park, Voulez-Vous captures you and leaves breathless with its open space, garden component, its brightness, openness and friendly atmosphere. At the second glance it will conquer you with its specialized cuisine and the dishes prepared with devotion and love by our chefs. Altogether you can sense the balance of warmth and friendly atmosphere combined with excellent cuisine and cozy environment, wrapped in excellent prices. A safe haven in the city for those for whom combining lifestyle with its business is essential, Voulez-Vous is equipped with WI-FI connection.
Komentar je napisan: 11. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatno, opusteno i lepo mesto, minimum jednom nedeljno smo tamo...nekad i zaredjamo vise dana za redom. Dopada nam se i hrana i dezerti. Cene pristupacne.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku DanijelaV116
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. april 2018.

Hvala lepo draga Danijela. Drago nam je da ste naši redovni gosti i uživate kod nas. Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 22. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Divan ambijent i prekrasna hrana! Ljubazno osoblje, odlicna lokacija! Uvek dobar provod! Uvek rado odlazim sa drugaricama jer se osecamo jako prijatno!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Vesna J
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. februar 2018.

Draga Vesna, hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Uvek ste dobrodošli. Srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 21. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Jeo sam Kosmopolitan,sastavljen od tri vrste cokolade izmedju ostalom i belgiske u sredini,na vrhu kolaca maline.
Ambijent je veoma topao, sve je u drvetu pa deluje mnogo prirodno,konobari mnogo ljubazni i elokventni(lepo objasnjavaju meni da ti voda krene na usta). A devojke kao da su sisle sa Milanske piste. Suma sumare sve na vrhunskom nivou

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku tikabg
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. januar 2018.

Hvala lepo na komentaru i pohvalama. Uvek ste dobrodošli. Srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 29. decembar 2017.

Hrana solidna, nista spektakularno. Atmosfera potpuno nepodesna za jelo....svi pushe (!?) , gruva muzika, mali razmak izmedju stolova. Ljubazno osoblje je mozda i najbolji deo cele price. Za nepushache cist pakao, nikako ne dolaziti. Sve u svemu dobro je za jedan poset.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku anakiza2017
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. januar 2018.

Hvala lepo na komentaru. Uvek se trudimo da budemo što bolji i udovoljimo svim našim gostima ukoliko je to moguće. Srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 28. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicni kolaci moram priznati. U boljem su vodstvu od hrane sam kojom sam zadovoljan ali moze i bolje. Usluga je prijatna i fino dekorisan i uradjen restoran. Svakako vredi posetiti.
Vidimo se ponovo i hvala

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku rankomiletin

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Kafe Restoran gledali su i

Voulez-Vous Kafe Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!