“Preporuka”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Kafe Restoran

Voulez-Vous Kafe Restoran
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opis: Situated in Neimar, close to a park, Voulez-Vous captures you and leaves breathless with its open space, garden component, its brightness, openness and friendly atmosphere. At the second glance it will conquer you with its specialized cuisine and the dishes prepared with devotion and love by our chefs. Altogether you can sense the balance of warmth and friendly atmosphere combined with excellent cuisine and cozy environment, wrapped in excellent prices. A safe haven in the city for those for whom combining lifestyle with its business is essential, Voulez-Vous is equipped with WI-FI connection.
Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi na dobroj lokaciji. U meniju možete pronaći raznovrsnu ponudu. Ako je neko zainteresovan, u ovom restoranu može svakodnevno sresti većinu poznatih ličnosti.

Hvala korisniku MarijaB532
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. jun 2018.

Draga Marija, hvala lepo na pohvalama i drago nam je da uživate kod nas! Srdačan pozdrav i dođite nam ponovo, uvek ste dobrodošli, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 29. maj 2018.

Atmosfera je opustena, osoblje ljubazno, obroci su odlicno napravljeni, restoran je za svaku preporuku...jos bolji od kada ima deo na spratu posto su u u donjem delu stolovi malo pretrpani. Kada ne znate gde cete na veceru ovo je pravo mesto..bez mnogo razmisljanja ovo je pravi izbor jer nikad nema greske.

Hvala korisniku Snjezana P
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 4. jun 2018.

Draga Snježana, hvala lepo na pohvalama i drago nam je da uživate kod nas! Srdačan pozdrav i dođite nam ponovo, uvek ste dobrodošli, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 7. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Ovo je najbolji restoran u beogradu , hrana je izvrsna deserti su bolji nego u Parizu - usluga za 10 Profesionalni konobari i najveci razlog da posetimo beograd ponovo / cista 10ka Bravo

Hvala korisniku Enis H
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Kafe Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 9. maj 2018.

Dragi Enise, hvala lepo na pohvalama i drago nam je da ste uživali kod nas! Srdačan pozdrav i dođite nam ponovo, uvek ste dobrodošli, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 5. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana korektna lepa basta ali mesto je previse fensi i vise se polaze na ljubaznost nego na kvalitet hrane

Hvala korisniku 365dusank

Dragi Dušane, hvala lepo na komentaru. Uvek ćemo se truditi da budemo bolji i damo sve od sebe da naši gosti budu zadovoljni. Srdačan pozdrav, Vaš Voulez-Vous.

Komentar je napisan: 6. april 2018. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za brzinu usluge, ljubaznost konobara, ambijent i atmosferu! Hrana je odlična, veliki izbor specijaliteta za svačiji ukus! Dezerti su savršeni! Ovo je idealno mesto za svako doba dana, bez obzira da li je doručak sa društvom, porodični ručak ili večera sa partnerom!

Hvala korisniku anamnikolic

Draga Ana, hvala lepo na pohvalama i drago nam je da ste uživali kod nas! Srdačan pozdrav i dođite nam ponovo, uvek ste dobrodošli, Vaš Voulez-Vous.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Kafe Restoran gledali su i

Voulez-Vous Kafe Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!